Dimedium 22 05 01 Dimedium 22 05 01
Spaudos centras
​​​​​​​Gausus sniegas pridarė bėdų

Vilnius. Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai atliko 378 gelbėjimo darbus, iš jų 331 kartą vyko šalinti ant važiuojamosios kelio dalies, automobilių, pastatų, elektros laidų nuvirtusių medžių ir jų šakų. Jie atliko pusę tiek gelbėjimo darbų, kiek jų buvo atlikta per 25 sausio dienas, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie VRM.

Daugiausia tokių gelbėjimo darbų atlikta Vilniaus apskrityje – 118, Alytaus – 92, Kauno – 83, Utenos – 26, Panevėžio – 7, Marijampolės – 4, Šiaulių – 1. Ugniagesiai 297 kartus šalino medžius ir jų šakas nuo važiuojamosios kelio dalies, 21 kartą – nuo automobilių, 13 kartų – nuo pastatų ir elektros laidų.

Vakar gelbėtojai per 10 kartų vyko iš sniego traukti užklimpusių specialiųjų tarnybų – greitosios medicinos pagalbos ir policijos automobilių.

Bioversija 22 02 02

Šiandien ugniagesiai intensyviai triūsia toliau – šį rytą, po 6 val., gauta dar per 50 tokių pagalbos iškvietimų.  

Ugniagesiai gelbėtojai įspėja gyventojus, kad kai kurie keliai, ypač atokiose vietovėse, yra sunkiai pravažiuojami. Kilus gaisrui gali tekti ilgiau laukti jų pagalbos. Todėl prašo jų atsargiai kūrenti ir neperkaitinti krosnių, taip pat atsargiai naudoti elektrinius šildymo prietaisus bei pasirūpinti savo vienišais kaimynais.

Kadangi pavojų taip pat gali kelti ir smarkiai apsnigti medžiai ir stogai, ugniagesiai gelbėtojai pataria nestovėti šalia jų, nestatyti po jais automobilių. Jų taip pat nereikėtų palikti ir po elektros perdavimo bei ryšių linijomis ir nesiartinti prie nutrūkusių elektros laidų.

Išvykti iš namų rekomenduojama tik būtiniausiu atveju, nes regioniniai keliai yra sunkiai išvažiuojami, pusnyse įstringa ir specialiųjų tarnybų automobiliai, todėl gyventojams gali tekti ilgiau laukti jų pagalbos.

PAGD inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ką manote apie rengiamą interpeliaciją žemės ūkio ministrui Kęstučiui Navickui?
Visos apklausos