Basf 22 07 19 Lytagra 22 07 04
Spaudos centras
G. Surplio komandą papildė dar vienas viceministras

Žemės ūkio ministro Giedriaus Surplio komandą papildė dar vienas viceministras. Darbą pradėjo Darius Liutikas.

Keturiasdešimtmetis D. Liutikas Šiauliuose baigė Dainų vidurinę mokyklą. Vilniaus universitete įgijo geografijos bakalauro ir socialinių mokslų magistro laipsnius. Socialinių tyrimų institute baigė sociologijos doktorantūros studijas ir apgynė socialinių mokslų daktaro laipsnį. Naujasis viceministras yra daugiau kaip 30 sociologijos ir geografijos sričių mokslinių straipsnių, knygų autorius. Jis yra išleidęs penkias pažintines knygas lietuvių ir anglų kalba, taip pat parengęs kelias mokslines publikacijas ir knygą žemės ūkio bei klimato kaitos klausimais.

D. Liutikas jau penkiolika metų dirba Žemės ūkio ministerijoje, nuo 2013 m. iki paskyrimo į viceministro pareigas ėjo Kaimo plėtros departamento Programų priežiūros ir vertinimo skyriaus vedėjo pareigas.

Bioversija 22 02 02

Numatoma paskirtojo viceministro veiklos sritis – kaimo plėtros ir žuvininkystės koordinavimas. „Laukia daug svarbių darbų. Turime tinkamai pasiruošti naujai ES finansinei perspektyvai po 2020 metų, reikia inicijuoti 2014-2020 metų kaimo plėtros programos pakeitimus, paprastinti ES paramos administravimo procesus, ieškoti naujų bendradarbiavimo formų su žvejų bendruomene“, – teigia D. Liutikas.

„Darių jau seniai pažįstu kaip sąžiningą, kūrybingą, atsakingą žmogų, puikiai išmanantį savo sritį, turintį tarptautinio projektinio darbo žemės ūkio ir klimato kaitos srityje patirties. Tikiuosi, kad kartu įgyvendinsime daug naujų ambicingų idėjų“, – sako žemės ūkio ministras G. Surplys.
ŽŪM inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar Lietuvos žemės ūkis geba prisitaikyti prie klimato kaitos?
Visos apklausos