Basf A1 27 02 24 Basf 27 02 24 m1
Spaudos centras
Erika Povilionienė: „Labiau tikėtina pozityvi verslo plėtros linija“

Vilnius. Žemės ūkio augalų apsaugos produktų tiekimo bendrovės „ADAMA Northern Europe“ audituotos pajamos pernai buvo 20 proc. didesnės, palyginti su 2020 metais.

Nepriklausomo auditoriaus „Deloitte Lietuva“ patvirtinti duomenys rodo, kad įmonės pardavimo apimtys pernai viršijo 24,5 mln. eurų.

Pasak „ADAMA Northern Europe“ generalinės direktorės Baltijos šalims Erikos Povilionienės, gerus bendrovės rezultatus padėjo pasiekti ne tik didesnės pardavimo apimtys, bet ir optimizuoti sąnaudų bei valdymo kaštai.

Bioversija m7 2024 02 22

„Pandemijos įkarštyje planavome ateitį gana konservatyviai. Vis dėlto realybė šviesesnė. Žemės ūkis Baltijos šalyse – labai sparčiai besivystanti verslo šaka, turinti didelį atsiskleidžiantį potencialą, kuriuo įsitikinti galima ir žvelgiant į mūsų veiklos rezultatus. Ūkininkai vis geriau supranta inovacijų ir naujų technologijų taikymo svarbą bei naudą, todėl į tai investuoja“, – sako E. Povilionienė.

Pandeminiu laikotarpiu šiek tiek sutriko tiekimas, tačiau jis bendrovės veiklai didelės įtakos nepadarė.

Kalbėdama apie šiuos metus, E. Povilionienė sako, kad įmonė pasiruošė įvairiems scenarijams, o kol kas labiau tikėtina pozityvi verslo plėtros linija.

„2022 m. mūsų apyvarta turėtų išlikti santykinai tokio pat lygio, kaip ir pernai. Iš dalies tai lems produktų portfelio, kuris atsinaujins 2023–2024 m., pokyčiai. Be to, sėkmingai dirbti ir kurti tvarų verslą padės dėmesys rizikų valdymui, aiški komunikacija su partneriais, racionalūs strateginiai sprendimai, rūpinimasis išankstiniu prekių pristatymu į Lietuvos sandėlius, iš kurių operatyviai galime pristatyti produktus į visas Baltijos šalis“, – vardijo „ADAMA Northern Europe“ vadovė.

Šaltinis: „ADAMA Northern Europe“
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kokių priemonių imatės dėl užmirkusių žieminių pasėlių?
  Visos apklausos