Basf A1 2024 05 28 Basf m1 2024 05 28
Spaudos centras
„DOJUS agro“ plečiasi: prijungiama bendrovė „Agroratas“

Vilnius. Po planuojamos reorganizacijos numatoma prijungti serviso paslaugų įmonę „Agroratas“ prie bendrovės „DOJUS agro“. „Agrorato“ veikla pasibaigs be likvidavimo procedūros.

Šiuo veiksmu siekiama sustiprinti įmonės „DOJUS agro“ poziciją originalių prekės ženklų ir alternatyvių atsarginių dalių segmentuose, kelti sunkiosios technikos serviso paslaugų kokybę, išlaikant visą bendrovės „Agroratas“ darbuotojų kolektyvą, sukauptą patirtį, partnerius bei ryšius su klientais.

„Agrorato“ veikla susijusi traktorių variklių, važiuoklių, greičio dėžių, hidraulinių sistemų diagnostika ir remontu. Nuo 2016 m. veikianti įmonė bendradarbiauja su daugiau kaip 20 atsarginių dalių gamintojų iš viso pasaulio ir tiekia jų dalis Lietuvos ūkiams. Bendrovėje dirba 12 darbuotojų.

Bioversija 2024 04 26 m7

„Šį žingsnį paskatino ateities strategija bei siekis užimti norimas rinkas ir stiprinti savo pozicijas atsarginių dalių ir serviso sektoriuose. Apjungus dviejų įmonių išteklius bei patirtį, bus užtikrinta, kad klientai, dirbantys žemės ūkio, miškų ar komunaliniuose sektoriuose, ras po vienu stogu tai, ko jiems reikia“, – pranešime spaudai nurodo DOJUS įmonių grupės generalinis direktorius Donatas Dailidė.

Planuojama, kad reorganizavimas bus užbaigtas iki 2023 m. gruodžio 31 dienos. „Agrorat“ įsipareigojimai klientams išliks, o paslaugos pagal sutartis toliau teiks „DOJUS agro“.

Parengta: pagal „DOJUS agro“ inf.
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
Visos apklausos