Dimedium 22 05 01 Dimedium 22 05 01
Spaudos centras
„Auga group“ su trimis bankais susitarė dėl 38 mln. eurų paskolų

Vilnius. Viena didžiausių Baltijos šalyse žemės ūkio investicijų bendrovių „Auga group“ trečiadienį susitarė su bankais „Citadele“, „Luminor“ ir „Swedbank“ dėl paskolų refinansavimo ir papildomų limitų.

Bendra sutarčių vertė siekia 38,1 mln. eurų – 11,6 mln. eurų daugiau nei ankstesni paskolų limitai, pranešė „Auga group“. 

„Jau kuris laikas grupė siekė įgyvendinti strategijoje iškeltą tikslą – refinansuoti įsipareigojimus bei pertvarkyti savo finansavimo struktūrą, mažinant trumpalaikių ir didinant ilgalaikių įsipareigojimų portfelio dalį“, – pranešime sakė grupės finansų departamento direktorius Mindaugas Ambrasas. 

Susitarimai numato, kad bankai finansuos pagrindines grupės įmones, o „Auga group“ išliks obligacijų leidėja. Tikimasi, kad tai didins grupės veiklos skaidrumą, o bankams ir obligacijų turėtojams leis geriau įvertinti finansuojamų įmonių rezultatus.

Bioversija 22 02 02

Naujų ilgalaikių paskolų grąžinimui grupė turės skirti mažiau nei 3 mln. eurų  per metus. 

Per pirmąjį pusmetį „Auga group“ pajamos siekė 34,69 mln. eurų ir buvo 20 proc. didesnės nei 2019 metais, ji uždirbo 1,3 mln. eurų grynojo pelno (0,34 mln. eurų), jos pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą ir amortizaciją (EBITDA) padidėjo 24 proc. iki 11,53 mln. eurų (9,33 mln. eurų).

BNS inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar ganote melžiamas karves?
Visos apklausos