Vilnius. „Auga Group“ praneša keičianti struktūrą ir pirmajame pertvarkos etape atskiria augalininkystės, pienininkystės bei žemės valdymo veiklas, taip pat pradeda vystyti ir plėsti žemės ūkio inovacijų veiklą.
Šiuo metu pieno ūkiai atskiriami nuo augalininkystės veiklų, perkeliant jų turtą grupės viduje, pranešė įmonė.
Pranešime teigiama, kad struktūros pokyčio iniciatyvos tikslas – užtikrinti, kad pienininkystės veikla įgalintų savo maksimalų ekonominį potencialą, pirmautų pagal technologinius pasiekimus, taikomus žemės ūkyje ir skatintų tvarumo rodiklius pienininkystės veikloje.
Taip pat norima sulyginti ekologiško ir įprastinio pieno kaštų struktūrą, didinti gyvulių gerovę, individualiai pritaikyti gyvūnų priežiūros programas nuo melžimo iki šėrimo.
Bendrovė optimizuoja vidinius procesus bei kuria aiškesnę ir paprastesnę struktūrą pagal 2020 metais paskelbtą penkerių metų strategiją. Kitus etapus planuojama įgyvendinti per 2023 metų pirmąjį pusmetį.
Taip pat šia tema skaitykite
-
„Auga“ įmonės obligacijų savininkai kol kas nereikalaus išankstinio išpirkimo
2025-01-21 -
Darbą pradėjo naujasis Lietuvos žemės ūkio atašė Jungtinėje Karalystėje
2025-01-17 -
Į kosmosą paleisti lietuviški palydovai: stebės metano emisijas ir matuos žemės temperatūrą
2025-01-15
Skaitomiausios naujienos
-
Lengvinami tiesioginių išmokų reikalavimai: daugiau lankstumo dėl GAAB
2025-01-03 -
Registrų centras skelbia didžiausius žemės valdytojus
2025-01-08 -
Neįtikėtina: populiariausios obelų veislės rinkoje išsilaiko šimtus metų
2025-01-17
(0)