Basf m1 2024 06 14
Spaudos centras
Audrius Kavaliauskas prisijungė prie „Ivabaltės“ komandos

Kėdainiai. Šiandien bendrovės „Ivabaltė“ plėtros ir veiklos efektyvumo verslo partnerio pareigas pradėjo eiti Audrius Kavaliauskas, ligi tol 24-ius metus dirbęs „DOJUS group“ įmonių grupėje.

Pasak „Ivabaltės“ įkūrėjo ir generalinio direktoriaus Irmanto Tarvydžio, pokyčiai įmonėje pradėti jau 2020 m., kai jo dukra Monika Tarvydytė po darbų finansų industrijoje Londone prisijungė prie įmonės. I. Tarvydžio teigimu, A. Kavaliausko atėjimas padės efektyvinti įmonės veiklą ir įgyvendinti plėtros planus.

„Tai planuoti pokyčiai, todėl ir „Ivabaltės“ vadovų komandos stiprinimas yra nuoseklus žingsnis. Strateginių pokyčių įgyvendinimą pradėjome efektyvindami serviso ir pardavimų veiklą, dabar atėjo laikas naujam plėtros etapui ir valdysenos procesams. Audriaus Kavaliausko patirtis ir kompetencija šiose srityse yra viena stipriausių Lietuvoje, tad džiaugiamės jo prisijungimu prie mūsų komandos“, – sako vykdančioji direktorė M. Tarvydytė.

Bioversija 2024 04 26 m7

Pasak A. Kavaliausko, jungtis prie „Ivabaltės“ jis nusprendė įvertinęs įmonės planus ir plėtros galimybes. „Matydamas, kad sutampa vertybės ir aš galiu realizuoti savo turimą patirtį, jungiuosi prie labai dinamiškos ir veržlios įmonės komandos, kuri iškėlė aukščiausią kokybės kartelę, kuriant vertę klientui“, – teigia A. Kavaliauskas.

Parengta: pagal bendrovės „Ivabaltė" inf.
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024
  Setupad-desktop-po tekstu

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
  Visos apklausos