Basf a1 08 12 23 Basf m1 08 12 23
Spaudos centras
Atleista Žuvininkystės tarnybos direktorė

Vilnius. Žemės ūkio ministras atleido pertvarkomos Žuvininkystės tarnybos direktorę Indrę Šidlauskienę - beveik trejus metus tarnybai vadovavusi pareigūnė nesutiko persikelti iš Vilniaus į Klaipėdą, kur nuo sausio pradžios įkurta tarnybos būstinė ir pagrindiniai jos skyriai, pranešė Žemės ūkio ministerija.

I. Šidlauskienė nuo gruodžio pradžios yra laikinai nušalinta nuo vadovės pareigų, ministerijai tiriant, ar ji tinkamai vykdė su tarnybos pertvarka susijusius pavedimus. Ministerija pranešė, kad pareigas ji paliks sausio 12 dieną.

Žemės ūkio viceministras Artūras Bogdanovas BNS teigė, jog I. Šidlauskienės veiklos tyrimas bus baigtas sausį. „Visi tyrimai bus baigti, netgi ją atleidus iš pareigų", - sakė A. Bogdanovas.

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) yra pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi Žuvininkystės tarnyboje, neteisėtai priimant į darbą žmones. Gruodžio 8 dieną STT tarnyboje atliko kratas.

Teisėsauga anksčiau yra skelbusi, kad galima turtinė žala dėl to siekia apie 45 tūkst. eurų, be to,tarnybai padaryta ir neturtinė žala. A. Bogdanovas anksčiau BNS sakė, jog I. Šidlauskienė galėjo tarnyboje fiktyviai įdarbinti du žmones.

I. Šidlauskienė tarnybai pradėjo vadovauti 2015 metų balandį. Ministerijai pernai rugsėjį pradėjus tarnybos pertvarką, nuo šių metų pradžios ji perkelta iš Vilniaus į Klaipėdą.

Žuvininkystės tarnyba išduoda leidimus žvejoti Baltijos jūroje, prižiūri žvejybą bei išduoda leidimus supirkti žuvis, išduoda žvejybos laivų liudijimus ir užsiima žuvų veisimu. Tarnyba atlieka ir žuvų ligų bei vandens tyrimus.

BNS inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Ar tenkina išmokų avansai?
  Visos apklausos