
Jonavos r. Nuo kovo 8 d. koncernui „Achemos grupė“ priklausančiai agroverslo bendrovei „Agrochema“ pradeda vadovauti Aurimas Lukoševičius.
Pastaruosius keletą metų jis dirbo bendrovės vykdančiuoju direktoriumi. Jis pakeitė Audronę Kuskytę, stojusią prie koncerno bendrovės „Achema“ vairo.
„Dėkoju akcininkams už pasitikėjimą. Vadovauti vienai didžiausių agroverslo bendrovių Lietuvoje – didelė atsakomybė.
Drauge su stipria ir profesionalia komanda tęsime pradėtus darbus – prisiimu atsakomybę ir iššūkį toliau auginti „Agrochemą“, – sako naujai paskirtas bendrovės vadovas.
Ekonomisto išsilavinimą turintis A. Lukoševičius „Agrochemos“ įmonių grupėje dirba nuo 2018-ųjų. Pradėjo nuo elevatorių ir gamybos vadovo pozicijų, 2021 m. tapo bendrovės vykdančiuoju direktoriumi, atsakingu už gamybą, elevatorių veiklą ir infrastruktūrą.
Taip pat šia tema skaitykite
-
„Vilvi Group“ šiemet tikisi auginti pajamas iki 430 mln. eurų
2026-06-04 -
Įregistruoti nauji produktai kovai su augalų ligomis ir piktžolėmis
2026-06-03 -
Suformuota 2,5 tūkst. naujų valstybinės žemės sklypų
2026-06-02
Skaitomiausios naujienos
-
Kinai ruošia smūgį pasaulinei technikos rinkai
2026-05-18 -
Šliužams naikinti – naujai įregistruotas produktas
2026-05-08 -
Siūloma apmokestinti apleistą pensininkų žemę
2026-05-12
Verslo informacija
-
Gyva dirva – stiprus derliaus pagrindas
2026-06-04 -
Questar™ – naujiena fungicidų rinkoje
2026-05-25 -
Koronos virusas persikelia į žemės ūkį
2026-05-22



(0)