


Vilnius. Latvijos grūdų didmeninės prekybos bendrovė „Graudu sabiedriba“ turi teisę išieškoti beveik 300 tūkst. Eur netesybų iš Marijampolės grūdų supirkimo bendrovės „Agrobosas“. Ginčas tarp įmonių kilo dėl netinkamai vykdomos kviečių pirkimo–pardavimo sutarties.
Lietuvos apeliacinis teismas pripažino ir leido Lietuvoje vykdyti Latvijos prekybos ir pramonės rūmų arbitražo teismo šiemet liepą priimtą sprendimą.
„Nurodytos aplinkybės nėra pagrindas konstatuoti, kad Latvijos arbitražo teismas pažeidė sąžiningo proceso principus, imperatyviąsias teisės normas ar kad šalių arbitražinis susitarimas išgautas prievarta, apgaule ar grasinimu“, – rašoma Apeliacinio teismo nutartyje.
„Agrobosas“ teismui teigė, kad Latvijos arbitražo teismas bylą išnagrinėjo jai nedalyvaujant, nors įmonės atstovas informavo dėl ligos negalintis dalyvauti ir prašė atidėti bylos nagrinėjimą.
Apeliacinio teismo nutartis per 30 dienų gali būti skundžiama Lietuvos Aukščiausiajam Teismui.
Taip pat šia tema skaitykite
-
„MET Group“ atsisako pirkti „Achemos grupės“ akcijas
2025-05-21 -
„INVL Baltic Farmland“ uždirbo 10 proc. daugiau pelno
2025-05-20 -
Siūlo planą, kaip miestiečius privilioti į kaimą
2025-05-19
Skaitomiausios naujienos
-
Kazlų Rūdos miškuose skelbiama stichinė nelaimė
2025-04-23 -
Bankrutavo „John Deere“ atstovas Nyderlanduose: technika keliauja į aukcioną
2025-04-23 -
Už apgenėtus ir iškirstus medžius – tūkstantinės baudos
2025-04-30
(0)