Basf 2024 04 24 A1 Basf 2024 04 24 m1
Rinka
Taivano atstovybė: lietuviškų grūdų neatsisakome
Asociatyvi manoūkis.lt nuotr.

Vilnius. Neįvardijamai Taivano įmonei atsisakius pirkti lietuviškus grūdus šalies atstovybės Lietuvoje vadovas Eric'as Huang'as (Erikas Huangas) sako, kad Taivanas neatsisako importuoti grūdų, tačiau tam reikia daugiau laiko. 

„Taivano vyriausybė neseniai davė leidimą įvežti į Taivaną lietuviškus grūdus. Tai yra naujas grūdų šaltinis Taivanui ir nauja rinka Lietuvai, todėl abiejų šalių privačioms įmonėms reikia laiko rasti tinkamas verslo galimybes“, – BNS teigė E. Huangas.

„Kviečiai yra viena iš potencialaus bendradarbiavimo sričių. Tarp kai kurių įmonių buvo diskusijų dėl kviečių, kurios gali neduoti greitų rezultatų. Ir toliau skatinsime prekybą tarp Taivano ir Lietuvos visų rūšių grūdais“, – pridūrė jis. 

Bioversija 2024 04 26 m7

Anot E. Huango, Taivano žemės ūkio taryba ir Sveikatos ir gerovės ministerija taip pat bendradarbiauja su Lietuvos žemės ūkio ministerija, teikiant paraiškas įvežti lietuviškus produktus, įskaitant jūros gėrybes, jautieną, pieno produktus ir kitus.

Šią savaitę skelbta, jog Taivano įmonė, su kuria derėtasi dėl lietuviškų grūdų eksporto, atsisakė juos pirkti. Tai BNS patvirtino Lietuvos grūdų perdirbėjų ir prekybininkų asociacija

Šaltinis: BNS
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate dabartinę ūkio finansinę padėtį?
  Visos apklausos