Basf A1 2024 06 14 Basf m1 2024 06 14
Pauzė
​​​​​​​Lietuvoje pasiektas ilgiausio vištienos vaišių stalo rekordas

Kaišiadorys. Per Kaišiodarių festivalį „Kas čia daros?“ daugiau nei 2 000 miesto gyventojų ir svečių sėdo prie ilgiausio šalies istorijoje – net 434 m ilgio – vištienos vaišėmis nukrauto stalo.

„Šie metai Kaišiadorims ypatingi – esame Lietuvos kultūros sostinė. Todėl festivalio metu norėjosi padaryti išties ką nors neįtikėtino, kas atskleistų mūsų miesto išskirtinumą ir svetingumą. Tikimės, kad pavyko tai padaryti su nauju Lietuvos rekordu“, – sakė Šarūnas Čėsna, Kaišiadorių rajono meras.

Ant rekordinio stalo nugulė Kaišiadorių ir Vilniaus paukštynų pagaminta vištiena, kurios bendras svoris siekė net 1 000 kg.

Bioversija 2024 04 26 m7

Vietoje buvo kepami vištienos šašlykai, ant stalo serviruoti rūkyti ir virti vištienos gaminiai. Šiais produktais galėjo pasivaišinti maždaug 2 500 festivalio dalyvių. 

„Esame dėkingi Kaišiadorims už tai, ką kartu pasiekėme per šešis dešimtmečius. Prisidėti prie bendruomenės veiklų ir visai šaliai reikšmingų kultūrinių renginių visuomet yra be galo smagu ir prasminga.

Tikime, kad prasmingas ir naujai pasiektas rekordas, kuris ne tik parodė šio miesto išskirtinumą ir svetingumą, bet ir subūrė tokį didelį būrį žmonių susėsti prie bendro stalo“, – kalbėjo Kaišiadorių ir Vilniaus paukštynų generalinis direktorius Tadas Sprindžiūnas.

Visa su rekordu susijusi informacija pateikta ratifikuoti VšĮ „Rekordų akademija“ atstovams.

Šaltinis: Reputacijos agentūra „Winning“
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
Visos apklausos