BASF A1 2024 06 19 Basf m1 2024 06 19
Pasaulyje
Tiekimo problemos trikdo didžiųjų greitojo maisto įmonių darbą

Londonas. Daugelyje Jungtinės Karalystės regionų „McDonald`s“ tinklas dėl tiekimo grandinių problemų nustojo prekiauti pieno kokteiliais ir gėrimais buteliuose, antradienį pranešė JAV greitojo maisto milžinė.

Naujienų agentūrai AFP atsiųstame pareiškime bendrovė teigė, kad „kaip ir dauguma mažmenininkų, šiuo metu susiduria su tam tikromis tiekimo grandinių problemomis“, o „į butelius išpilstyti gėrimai ir pieno kokteiliai laikinai nepasiekiami“ tinklo filialuose Anglijoje, Škotijoje ir Velse.

„McDonald`s“ atstovas spaudai teigė, kad bendrovė stengiasi išspręsti problemą „kuo greičiau“.

Bioversija 2024 04 26 m7

Tuo tarpu Pietų Afrikos Respublikos greitojo maisto tinklas „Nando“ praėjusią savaitę pranešė nebegalintis gauti pakankamai vištienos ir turi uždaryti apie 50 restoranų Jungtinėje Karalystėje, paaiškindamas kilusias problemas tiekėjų darbuotojų trūkumu ir sunkvežimių vairuotojų skaičiaus sumažėjimu.

Dėl koronaviruso protrūkių ir galimų kontaktų izoliavimo taisyklių kai kuriems maisto gamintojams pritrūko darbuotojų, o darbuotojų ir sunkvežimių vairuotojų trūkumas susijęs ir su „Brexit`u“, nes liko mažiau darbuotojų iš ES.

Kitas greitojo maisto tinklas KFC rugpjūčio 11 dieną tviteryje paskelbė, kad dėl „sutrikimų“ kai kurie produktai bus nepasiekiami, o pakuotė skirsis nuo įprastos.

AFP-BNS inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024
  Setupad-desktop-po tekstu

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos