Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Pasaulyje
Tarptautinių parodų ir mugių Europa neatšaukia

Viena / Varšuva / Madridas. Europos Sąjungos šalyse suplanuotos tarptautinės žemės ūkio parodos ir mugės vyksta kaip numatyta. Organizatoriai imasi papildomų saugos priemonių užkirsti kelią virusinių infekcijų plitimui.

Kovo 6-9 dienomis Vyzelburge, Austrijoje, vykstančios žemės ūkio produkcijos ir tiesioginės rinkodaros parodos „AB Hof 2020“ organizatoriai nurodo, kad parodų centro darbuotojų, parodos dalyvių, partnerių ir lankytojų sauga ir sveikata yra svarbiausias prioritetas. Todėl renginio metu visiems bus prieinamos dezinfekavimo priemonės, dalyviams nurodyta naudoti tik vienkartinius indus maistui ir gėrimams. Bendraujant patariama laikytis atstumo. Sugalvotas netgi šūkis: „Šypsena vietoje rankos paspaudimo!“

Italijos Lombardijos ir kitų padidintos rizikos teritorijų įmonių stenduose nebus personalo, šių regionų delegacijos dalyvauti parodoje nebuvo registruojamos.

Bioversija 2024 07 09 m7

Nors Lenkijoje patvirtintas vienas koronaviruso infekcijos atvejis, būsimų parodų dalyviai į tai reaguoja ramiai. Kovo 13-15 d. Kelcuose vyks viena didžiausių šalyje žemės ūkio technologijų paroda „Agrotech 2020“ ir Medienos pramonės ir miškų išteklių mugė. Jų organizatoriai akcentuoja, kad užtikrins aukščiausio lygio higieną ir saugą. Numatytas daugkartinis baliustradų paviršių, durų rankenų ir veidrodžių, tualetų dezinfekavimas, veido kaukių dalijimas. Įrengtas medicinos centras, kuriame budės gydytojai.

Tas pačias prevencines priemones nurodo ir Lenkijos „PTAK Warsaw Expo“, organizuojanti kovo 20-22 d. šalies sostinėje tarptautinę sodininkystės ir kraštovaizdžio architektūros parodą „Green days 2020“.

Madride kovo 18-19 d. vyksiančios tarptautinė alyvuogių aliejaus parodos „World olive oil exhibition“ organizatoriai, pasiremdami Ispanijos sveikatos ministerijos rekomendacijomis, nurodo, kad koronaviruso ligos rizika visuomenės sveikatai yra nedidelė. Sveikatos priežiūros institucijos rekomenduoja keletą priemonių apsisaugoti nuo koronaviruso užkrėtimo ir apskritai nuo kvėpavimo takų ligų: dažnai plauti rankas, burną ir nosį pridengti audiniu kosint ir čiaudint, vengti tiesioginio kontakto su žmonėmis, kuriems būdingi kvėpavimo takų infekcijos simptomai.

Čekijos Brno mieste kovo 31-balandžio 4 d. vyksiančios tarptautinės žemės ūkio technikos parodos „TechAgro 2020“ organizatoriai kol kas nepateikia jokios informacijos, susijusios su galimu infekcijų plitimu.

MŪ inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024
  Setupad-desktop-po tekstu

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos