Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Pasaulyje
Rusų lėktuvas apšaudė laukuose dirbusį traktorių
Ukrainos nacionalinės policijos nuotr., npu.gov.ua

Kyjivas. Rusijos lėktuvo paleista raketa pataikė į laukus kultivavusį traktorių, informavo Ukrainos nacionalinė policija. Sužeisto 26 metų traktorininko būklė kritinė.

Nusikaltimas įvykdytas gegužės 11-ąją Charkivo srityje. Raketa buvo paleista iš praskrendančio lėktuvo, tai užfiksuota ir vaizdo įraše.

Kritinės būklės jaunas traktorininkas dėl daugybinių nudegimų ir kojų sužalojimų buvo nugabentas į vieną iš Charkivo ligoninių.

Bioversija 2024 07 09 m7

Ukrainos nacionalinė policija informavo pradėjusi tyrimą dėl karo įstatymo pažeidimo.

Kompanija „Astarta-Kyiv“, kuriai priklauso susprogdintas traktorius, praneša, kad medikai vis dar kovoja dėl traktorininko gyvybės. Bendrovė teikia visą reikiamą pagalbą nukentėjusiam darbuotojui ir rems jį iki visiško pasveikimo.

Traktorius John Deere 8335 po raketos smūgio sudegė.

Anot „Astarta-Kyiv“ pranešimo, laukas, kurį dirbo traktorius, yra toli nuo fronto linijos, todėl apšaudyti vietovės nebuvo pagrindo, ką jau kalbėti apie dirbančios žemės ūkio technikos apšaudymą.

Liudininkų teigimu, priešo lėktuvas skrido labai mažame aukštyje ir sukdamas antrą ratą paleido raketą į traktorių. Taigi galima daryti prielaidą, kad priešas aiškiai matė ir suprato, kad taikėsi į civilius.

Šaltinis: Ukrainos nacionalinė policija
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos