Basf 2024 04 09 A1 Basf 2024 04 09 m1
Pasaulyje
Paaukojo karvę vardan sportinės sėkmės
Asociatyvi Pixabay (Alexander Fox PlaNet Fox) nuotr.

Kairas. Kai abejojama savo meistriškumu, tenka prašyti aukštesnių jėgų pagalbos. Egipto futbolo asociacija paaukojo karvę, siekdama pritraukti sėkmę nacionalinei ekipai Afrikos tautų taurės turnyre.

Egipto futbolo rinktinės atstovas Mohamed‘as Morad‘as (Mohamedas Moradas) pranešė žurnalistams, jog prieš lemiamas aštuntfinalio rungtynes su Kongo Demokratinės Respublikos ekipa buvo paskersta karvė, o mėsa išdalinta nepasiturintiems Kairo gyventojams.

Anksčiau Egipto futbolininkai yra iškovoję Afrikos tautų taurę septynis kartus, tačiau pastaruoju metu likimas nuolat kaišioja pagalius į vežimo ratus. Kai dėl traumų iš rikiuotės vienas po kito iškrito geriausi žaidėjai, futbolo asociacija griebėsi kraštutinių priemonių, esą religiniai ritualai galėtų prišaukti sėkmę. 

Bioversija m7 2024 03 29

Tai ne pirmas kartas, kada prieš svarbias futbolo varžybas atnašaujami gyvuliai. 2008 m. prieš laimėdami Afrikos tautų taurę Ganoje egiptiečiai paaukojo veršelį ir finale įveikė Kamerūno komandą.

Deja, šį kartą sėkmė nusisuko ir ritualai nepadėjo patekti į kitą turnyro etapą. Egipto vienuolikė pralošė lemiamas grupės varžybas rezultatu 1:2 ir prarado teisę varžytis toliau. 

Parengta: pagal užsienio spaudą
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Ko tikitės iš šiųmečio pasėlių deklaravimo?
Visos apklausos