Basf A1 27 02 24 Basf 27 02 24 m1
Pasaulyje
Olandijos ūkininkai nepasiduoda – užblokavo prekybos centrų sandėlius
Socialinio tinklo „Twitter“ nuotr.

Haga. Olandų ūkininkai, pykstantys dėl vyriausybės planų mažinti taršą, šiandien traktoriais ir sunkvežimiais blokavo prekybos centrų sandėlius, surengdami dar vieną šios vasaros protesto akciją.

Judriausias Nyderlanduose Schipholio oro uostas paragino keliautojus į jo terminalus vykti viešuoju transportu, nes nuogąstaujama, kad blokada bus taikoma ir oro uostams.

Tai, kaip tikimasi, reikš gyvulių skaičiaus mažinimą ir kai kurių ūkių, kur gyvuliai nulemia didelį amoniako kiekį, supirkimą. Pelningo šalies žemės ūkio sektoriaus dalyviai teigia, kad į juos nusitaikyta neteisingai, jog nesirūpinama jų ateitimi.

Bioversija m7 2024 02 22

Prekybos centrus vienijanti organizacija paragino policiją imtis veiksmų ir įspėjo dėl galimo prekių lentynose trūkumo.

„Paskirstymo centrų blokados kenkia Nyderlandų piliečiams. Prekybos centrai daro viska, ką gali, kad parduotuvėse nieko nepritrūktų, bet jei blokados tęsis, galėtų atsitikti taip, kad žmonės nebegalės nusipirkti kasdienių produktų“, – sakoma Centrinio prekybos maistu biuro pareiškime.

Olandų ūkininkų nepasitenkinimą sukėlė vyriausybės pasiūlymas iki 2030 m. perpus sumažinti taršą tokiomis medžiagomis kaip azoto oksidai ir amoniakas. Jie jau beveik 2 savaites potestuoja prieš naująją azoto politiką.

Parengta: pagal BNS inf.
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kokių priemonių imatės dėl užmirkusių žieminių pasėlių?
  Visos apklausos