Basf a1 17 10 23 Basf m1 17 10 23
Pasaulyje
Lenkijoje už 50 mln. zlotų parduodamas 1100 ha ūkis
shutterstock.com nuotr.

Varšuva. Lenkijos pajūryje parduodamas daugiau kaip 1100 ha augalininkystės ūkis su žeme, pastatais ir technika, iš viso už 50 mln. zlotų.

Ūkis yra Varmijos Mozūrų vaivadijos Vyškovo kaime, apie 120 km į rytus nuo Gdansko. Savininkui nuosavybės teise priklauso 1104 ha ir 62 ha nuomoja iš valstybės. Ūkyje auginami žieminiai rapsai, žieminiai kviečiai, avižos. Gyvulininkystė neplėtojama.

Nekilnojamojo turto bendrovės „Brown & Co“, kuriai patikėta parduoti ūkį, pranešime nurodoma, kad yra keli būdai perimti ūkį nuosavybėn.

Bioversija 23 09 01 m7

Pirmas – įsigyti 100 proc. įmonės akcijų. Tuomet žemė, pastatai ir mašinos iš viso kainuos 50 mln. zlotų (apie 11 mln. eurų). Į šią kainą neįeina produkcija, kuri laikoma saugyklose.

Jei ūkį nuspręstų pirkti keli ūkininkai, pardavėjas rekomenduoja jiems kooperuotis ir susitarti dėl nuosavybės dalių, nes ūkį norima parduoti kaip visumą. Šiuo atveju 1 ha kaina sudarytų 45 tūkst. zlotų (9,6 tūkst. Eurų).

Ūkį sudaro žemė ir ūkio centras su pastatais ir pusšimčiu mašinų, tarp kurių kombainas, keturi traktoriai, savaeigis purkštuvas, keturi kultivatoriai, dvi priekabos, trys sėjamosios, du krautuvai ir kt.

Dauguma iš 20 gamybinių pastatų - tipiniai socialistinio laikotarpio valstybinių ūkių laikų pastatai, kurie iš dalies buvo pritaikyti grūdų sandėliams.

Šaltinis: MŪ
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Ar tenkina išmokų avansai?
  Visos apklausos