Agroverslo kompanijos, kurias vokiečiai vertina geriausiai
2021-04-13
DLG iliustracija

Berlynas. Vokietijos žemės ūkio draugijos (DLG) apklausa rodo, kad šios šalies ūkininkai labiausiai vertina „Bayer CropScience“ ir BASF, „Fendt“ ir „John Deere“, „DeLaval“ ir „Lely“ kompanijas. Visos jos yra „Įvaizdžio barometro“ skirtingų kategorijų dešimtuko pirmosiose pozicijose.

Prekės ženklai vertinti septyniose skirtingose kategorijose: žemės ūkio chemijos ir sėklų, žemės ūkio technologijų, gyvulininkystės technologijų, pašarų ir įrangos (gyvuliams), bankininkystės ir draudimo, prekybos ir paslaugų teikimo bei atsinaujinančios energijos.

Prekės ženklo indeksas (maksimali riba – 100) apskaičiuotas vertinant keturias sritis: prekės ženklo įvaizdį, prekės ženklo žinias, prekės ženklo savybes (rezultatus) rinkoje ir lojalumą prekės ženklui.

Linas agro mob 21 04 01+ Bioversija 21 04 30

Ūkininkų apklausų duomenimis, tarp žemės ūkio chemijos ir sėklų kompanijų geriausiai vertinama „Bayer CropScience“ – jai teko aukščiausias prekės ženklo indeksas. Antroje dešimtuko vietoje – BASF, trečioje – „Syngenta“. Pirmos penkios dešimtuko įmonės savo pozicijų nekeičia jau trečius metus iš eilės.

Žemės ūkio technikos ir technologijų gamintojų „Įvaizdžio barometro“ apklausos duomenimis, aukščiausiu indeksu įvertinta Vokietijos kompanija „Fendt“. Antroje pozicijoje – „John Deere“, o trečioji vieta atiteko kompanijai „Claas“. Pirmą kartą į „Įvaizdžio barometro“ dešimtuką pateko įmonė „Pöttinger“.

Gyvulininkystės technologijų kategorijoje aukščiausiu prekės ženklo indeksu, kaip ir prieš metus, įvertinta Švedijos kompanija „DeLaval“. Antroje – „Lely“, trečioje – „GEA Farm Technologies“. Beje, kaip ir ankstesniais metais, pirmosios keturios pozicijos nepakito.

Kasmetinėje ūkininkų apklausoje, kurios tikslas – įvertinti žemės ūkio technikos ir technologijų kompanijų įvaizdį, žinomumą, patikimumą, pernai telefonu apklausti 712 ūkių valdytojai.

MŪ inf.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip vertinate virtualius renginius: posėdžius, seminarus, konferencijas, kt.?
Orai