Basf A1 2024 05 28 Basf m1 2024 05 28
Pasaulyje
Karvės ketino pasivažinėti autobusu
Asociatyvi Pixabay (Helga Kattinger) nuotr.

Oslas. Vieno Norvegijos kaimelio žmones šią savaitę pralinksmino vietinio ūkininko telyčios. Trys žalmargės paspruko iš gardo, tačiau pliaupiant lietui toli nenukeliavo ir prisiglaudė autobusų stotelėje.

Kaip praneša Norvegijos laikraštis „TV2“, pirmadienio rytą keliaudamas į darbą Randabergo kaimelio gyventojas Sebastian‘as Litleré tapo nekasdienių įvykių liudininku. Trys neįprasti keleiviai – jaunos telyčios – stovėjo autobusų stotelėje ir slėpėsi nuo lietaus.

„Pirmoji mintis – susiruošė pasilinksminti ar apsipirkti į miestą“, – juokavo vyras, duodamas interviu žurnalistams.

Bioversija 2024 04 26 m7

Ryte buvo dar neprašvitę, matomumą sunkino krituliai, tad iš pradžių S. Litleré pravažiavo stotelę, tačiau vėliau apsisuko ir grįžo atgal, kad įsitikintų, jog akys nemeluoja. Iš tiesų – trys telyčios „laukė“ autobuso.

Vyras greitai suprato, kam priklauso galvijai ir paskambino kaimynui, kuris greitai išskubėjo gaudyti bėglių. Merkiant liūčiai ūkininkas ir jo sūnus, apsirūpinę kibiru su koncentruotaisiais pašarais bei virve, bandė parsivilioti karves namo. Telyčios sekė kiek nenoriai, nes sausoje autobuso stotelėje buvo jaukiau nei lauke lyjant. 

Saugiai sugrįžus į ūkį, galvijų savininkas jau juokavo, kad jam pasisekė, nes karvės neatsisiuntė kelionių autobusu apmokėjimo programėlės. Vis tik ūkininkui teko dar kartą grįžti į stotelę ir iškuopti telyčių paliktą mėšlą.

Parengta: pagal užsienio spaudą
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024
Setupad-desktop-po tekstu

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
Visos apklausos