Basf 22 07 19 Lytagra 22 07 04
Pasaulyje
Izraelis ruošiasi uždrausti gyvų gyvūnų importą

Tel Avivas. Gyvų gyvūnų importą draudžiančio įstatymo projektą remia Izraelio ministras pirmininkas Benjaminas Netanjahu. Priėmus įstatymą, skersti skirtų gyvūnų, įskaitant avis, veršelius, įvežimas į šalį turės būti palaipsniui mažinamas, o galiausiai nutrauktas.

Kitaip tariant, Izraelis nustos importuoti gyvus gyvūnus iš Australijos ir Europos, jei šalies parlamentas priims naują Vyriausybės pasiūlytą įstatymą.

Dėl prastų gyvūnų gabenimo sąlygų Izraelio vyriausybė ketina palaipsniui atsisakyti gyvulių importo praktikos, mažindama importo apimtis 25 proc. per metus, praneša „JewishNewsSyndicate“.

Bioversija 22 02 02

Siūlymas atsisakyti gyvų gyvūnų importo buvo inicijuotas po skandalo, kai pakeliui iš Australijos į Artimuosius Rytus žuvo tūkstančiai avių. Liepos pradžioje 228 advokatai pasirašė peticiją, kurioje ragino nutraukti gyvų gyvūnų įvežimą. Gegužę 60 vyresniųjų rabinų pasirašė laišką, kuriame pabrėžė, kad nei judėjų tikėjimas, nei žmogaus moralė neturi leisti tokio žiauraus elgesio su gyvūnais.

Šiemet šalies sostinėje vyko akcijos prieš gyvų veršelių ir ėriukų importą iš Australijos ir Europos skerdimui Izraelyje.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar Lietuvos žemės ūkis geba prisitaikyti prie klimato kaitos?
Visos apklausos