Basf 22 10 17 Egles sanatorija 2022 12 01
Pasaulyje
Ilinojaus valstiją pripažino stichinės nelaimės zona

Vašingtonas. Dėl beprecedenčio šių metų pavasario potvynio visos 102 Ilinojaus valstijos apskritys paskelbtos žemės ūkio stichinių nelaimių teritorijomis, skelbia JAV žemės ūkio departamentas.

Praėjusią savaitę paskelbtas dokumentas dėl stichinių nelaimių leis valstijos ūkininkams, kurie dėl gausių liūčių ir potvynių turėjo atidėti sėjos darbus, iš federalinės valdžios sulaukti finansinės paramos.

Federalinio biudžeto pinigai galės būti naudojami atkuriant prarastą svarbiausią žemės ūkio turtą ar padengiant su žemės ūkio gamyba susijusias išlaidas. Federalinės valdžios paskolos taip pat galės būti naudojamos būtinosioms ūkininkų pragyvenimo išlaidoms padengti, ūkinei veiklai pertvarkyti ar tam tikroms skoloms padengti, praneša portalas alietuvis.com.

Bioversija 22 08 31

JAV žemės ūkio departamento vadovo Džono Salivano (John Sullivan) teigimu, pranešimas apie valstiją ištikusią stichinę nelaimę yra ekstremalių oro sąlygų, su kuriomis vis dažniau susiduria valstijos ūkininkai, pripažinimas. Šiųmetis pavasaris Ilinojaus valstijoje buvo vienas iš drėgniausių. Dėl lietaus ir potvynių ūkininkai vėlavo pasėti kukurūzus ir sojas.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija