Basf 2024 04 09 A1 Basf 2024 04 09 m1
Pasaulyje
Gyvulių pašarų priede rasta narkotikų
Asociatyvi Pixabay (bdyczewski nuotr.

Barselona. Ispanijos pareigūnai išaiškino didelio mąsto narkotikų kontrabandos atvejį. Sulaikyti septyni įtariamieji ir konfiskuota 620 kg kokaino, sumaišyto su gyvuliams skirta mineraline druska.

Ispanijos muitinės inspektoriai, bendradarbiaujant su Kolumbijos valdžios institucijomis, sužinojo, kad į Barselonos jūrų uostą keliauja konteineris su kroviniu, kuriame galimai paslėpti narkotikai. Siekiant nustatyti nusikalstamo susivienijimo narius, buvo vykdoma slapta sekimo operacija. Kraunant krovinį į sandėlį netoli Madrido, muitinės pareigūnai įsikišo ir suėmė šešis Kolumbijos bei Ekvadoro kilmės asmenis. 

Operatyvinės operacijos metu aptikta 1 000 maišų gyvuliams skirtos mineralinės druskos, kurią, remiantis dokumentacija, importavo netoli Barselonos įregistruoja įmonė.

Bioversija m7 2024 03 29

Muitinės laboratorijoje ištyrus paimtus mėginius patvirtinta, jog siuntoje yra kokaino. Ant maišų su narkotikais buvo žymės, kurios išskyrė juos iš kitų. Atlikus nuodugnią krovinio patikrą rasti 34 sužymėti maišai. Visuose buvo kokaino, sumaišyto su mineraline druska.

Sulaikytų asmenų sąrašą papildė importuojančios bendrovės generalinis direktorius, skelbia portalas „Feed Strategy“. 

Parengta: pagal užsienio spaudą
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Ko tikitės iš šiųmečio pasėlių deklaravimo?
Visos apklausos