Basf 22 10 17 Egles sanatorija 2022 12 01
Pasaulyje
Gerai žinoma sėklininkystės firma keičia vardą

Varšuva. Viena iš didžiųjų lauko augalų sėklininkystės įmonių, siekianti tapti Europos rinkų lydere, į konkurencinę kovą žengia nauju pavadinimu – „Lidea“.

„Lidea“ gimimas kartu reiškia dviejų Prancūzijos bendrovių – „Euralis Semences Group“ ir „Caussade Semences“ – susijungimo pabaigą. Pranešime spaudai nurodoma, kad šis susijungimas leis naujai įmonei pasiekti norimų gamybos apimčių, tęsti investicijas į plėtrą ir mokslinius tyrimus, gerokai sustiprinti prekių ženklus. Lig šiol „Euralis“ buvo tarp 20 stipriausių planetos sėklininkystės įmonių.

Lietuvos žemdirbiams „Euralis“ žinoma kaip rapsų, kukurūzų sėklų gamintoja.

Bioversija 22 08 31

Kompanija siekia plėsti hibridų ir veislių asortimentą, įsitvirtinti esamose ir naujose rinkose. „Lidea“ turi ne tik platų produktų asortimentą, bet ir gamybos tinklus Prancūzijoje ir Europoje.

Naujos įmonės direktorių tarybos pirmininku buvo paskirtas Pjeras Pažas (Pierre Pages), „Euralis“ viceprezidentas ir ūkininkas, savo ūkyje auginantis sėklas, kukurūzus ir javus. „Lidea“ vyriausiuoju vadovu paskirtas Pjeras Fli Sen-Mari (Pierre Flea Sainte-Marie), „Caussade Semences Group“ generalinis direktorius, turintis 30 metų tarptautinės žemės ūkio produktų tiekimo patirties, dirbęs „Corteva Europe Africa“ viceprezidentu.

Pranešime pažymima, kad naujas įmonės pavadinimas yra modernus tarptautinis prekės ženklas, išreiškiantis naujumą, nepamirštant savo šaknų. „Lidea“ lengva ištarti ir įsiminti, o teigiamas skambesys pabrėžia naujos organizacijos kūrybiškumą ir novatoriškumą.

Įmonėje dirba daugiau kaip 2000 darbuotojų. Apyvarta siekia 350 mln. eurų. Gamyba vykdoma 8 vietose: Prancūzijoje, Rumunijoje, Ukrainoje, Ispanijoje ir netrukus Rusijoje. Visoje Europoje veikia 17 tyrimų stočių.

Kasmet investicijoms į pramonės gamybą ir mokslinius tyrimus bei plėtrą skiriama daugiau nei 30 mln. eurų. Sėkloms auginti naudojama 45 000 ha 5 pasaulio šalyse.

Naujos įmonės asortimentą sudaro: kukurūzai, saulėgrąžos, rapsai, javai, pašariniai augalai, sojos, sorgai, ankštiniai augalai.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija