
Briuselis. Europos Komisija paskelbė įvedanti importo muitus kiaušiniams iš Ukrainos, o anksčiau šią savaitę nusprendė apmokestinti ukrainietiškų avižų importą į Europos Sąjungą.
Agentūra „Reuters“, remdamasi šaltiniais, skelbia, kad nauji tarifai įsigalios per artimiausias dvi savaites.
Be to, EK pranešė, kad nuo birželio 19 d. iki 2025 m. birželio 5 d. Ukrainos avižų importas į ES bus vykdomas pagal Gilios ir visapusiškos laisvosios prekybos erdvės tarifinę kvotą.
EK buvo priversta įvesti ribojimus kai kurių žemės ūkio produktų importui iš Ukrainos po įvairiose Bendrijos narėse nuvilnijusios ūkininkų protestų bangos, kurią sukėlė nepasitenkinimas Briuselio prekybos lengvatomis ukrainietiškoms prekėms, įvestoms Rusijai pradėjus plataus masto invaziją į Ukrainą.
Taip pat šia tema skaitykite
-
Kinija penkerius metus taikys antidempingo muitus ES kiaulienai
2025-12-17 -
Antibiotikų skandalas didina abejonių dėl „Mercosur“ susitarimo
2025-12-16 -
Protestuojantys ūkininkai užėmė du Kretos oro uostus
2025-12-10
Skaitomiausios naujienos
-
Leido parduoti mažus dirbamos valstybinės žemės plotus
2025-12-12 -
Kas turi pirmumo teisę į žemės nuomą?
2025-11-26 -
Pieno sektoriaus krizė – jau ant slenksčio
2025-12-16



(0)