Basf 20 03 23 Basf 2023 03 20 m1
Pasaulyje
Baltarusija ketina leisti užsieniečiams dirbti žemę

Minskas. Baltarusijos valdžia ketina leisti užsieniečiams dirbti žemės ūkio paskirties žemę koncesijos arba ilgalaikės nuomos pagrindais, taip didinant investicijas į šalies žemės ūkį ir jo veiklos efektyvumą.

Tokie planai numatyti projekte programos dėl Baltarusijos investicinio patrauklumo didinimo vidutinės trukmės perspektyvoje priemonių, kurį patvirtino pirmasis vicepremjeras Dmitrijus Krutojus.

„Pritraukti privačių investicijų į žemės ūkio gamybos plėtrą, įskaitant pagal koncesijos arba ilgalaikės nuomos sutartis“, – skelbia vienas šios programos projekto punktų.

Bioversija 23 01 16 + Agrokoncernas 23 02 06

Planuojama, kad atitinkamus konkrečius pasiūlymus iki šių metų pabaigos vyriausybei pateiks Ekonomikos ministerija, Valstybės turto komitetas ir regioniniai vykdomieji komitetai.

Be to, antrąjį šių metų ketvirtį vyriausybė planuoja apsvarstyti žinybų pasiūlymus ir sudaryti prioritetinių investicinių projektų sąrašą žemės ūkio produkcijos gamybos ir perdirbimo pramonės įmonių modernizavimo ar naujų kūrimo, pritraukiant užsienio kapitalo.

Baltarusijoje visa žemės ūkio paskirties žemės yra valstybės nuosavybė. Šalies gyventojai ja gali naudotis neterminuotai arba nuomotis.

BNS inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar reikėtų riboti žemės ūkio paskirties žemės įsigijimą?
Visos apklausos