Basf 2024 04 24 A1 Basf 2024 04 24 m1
Pasaulyje
Amerikos ūkininkai gali patogiau naudotis rinkos informacija
Asociatyvi pixabay.com nuotr.

Vašingtonas. Amerikos ūkininkai, maisto produktų gamintojai ir vartotojai jau gali naudotis mobiliąja rinkos naujienų programėle „Market News Mobile Application“, kuri padeda ieškoti rinkų, tikslinti kainas ir atlikti kitus svarbius veiksmus pagal gyvenamąją vietą ar veiklos sritį.

Apie šią programėlę paskelbė JAV žemės ūkio departamentas (USDA). Ji ūkininkams ir visiems tiekimo grandinės dalyviams suteikia tiesioginę prieigą prie dabartinės ir praėjusių kelerių metų rinkos informacijos.

Pradinėje nemokamos programėlės versijoje yra beveik 800 gyvulių, paukščių laikytojų ir grūdų augintojų rinkos ataskaitų. Planuojama, kad ateinančiais metais bus įtraukta daugiau žemės ūkio sričių.

Bioversija 2024 04 26 m7

„Siekiame kurti atsparesnes ir skaidresnes rinkas, skatiname konkurenciją bei sąžiningesnes ūkininkų kainas. Ši nauja rinkos naujienų programėlė, pagal kurią galima sužinoti aktualią informaciją realiu laiku, padės sukurti vienodesnes sąlygas mažiems ir vidutiniams gamintojams“, – sakė JAV žemės ūkio departamento sekretorius Tomʼas Vilsackʼas (Tomas Vilsakas).

Ūkininkai, gamintojai ir vartotojai gali ieškoti rinkų pagal savo vietą, valstiją arba sritį. Taip pat įtraukti rinkos ataskaitas į mėgstamiausių sąrašą, kad būtų lengviau pasiekti, dalytis ataskaitomis tekstiniu pranešimu arba el. paštu, užsiprenumeruoti ataskaitas ir gauti pranešimus realiuoju laiku, kai paskelbiama nauja ataskaita, rašoma agriculture.com.

Norint atlikti papildomą duomenų analizę, galima bendrinti ataskaitų šaltinio duomenis el. paštu.

Programėlė sukurta atsižvelgus į smulkiuosius gamintojus. Nesvarbu, ar parduodami gyvuliai visus metus, ar tik kartą per metus, galima naršyti naudojant šį paprastą įrankį ir rasti reikiamą informaciją mobiliajame telefone.

Be to, integruotos mokymo programos, padedančios pirmą kartą besinaudojantiems vartotojams pritaikyti patirtį.

Programėlę galima atsisiųsti per internetines programėlių parduotuves. USDA ir toliau plečia įrankius bei išteklius. Siekiama užtikrinti, kad ūkininkai gautų naudos iš daugybės turimos rinkos informacijos ir suprastų, jog informacija padės priimant rinkodaros sprendimus ūkyje ir kitose tiekimo grandinėse.

Šaltinis: agriculture.com
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate dabartinę ūkio finansinę padėtį?
  Visos apklausos