Dimedium 22 05 01 Dimedium 22 05 01
Maistas
Rusijoje konfiskuota 40 tonų sūrio kontrabandos

Maskva. Rusijoje buvo konfiskuota 40 tonų sūrio, atgabento į šalį pažeidžiant maisto produktų embargą, taikomą Europos Sąjungos šalims, pranešė muitinė.

Sūrio krovinys buvo rastas keturiuose konteineriuose uoste netoli Sankt Peterburgo. Ant konteinerių buvo žymos, nurodančios, kad juose gabenama viena iš gumos pramonės naudojamų žaliavų.

Kontrabandinėje siuntoje buvo rasta mėlynojo sūrio „Dorblu“ ir kietųjų itališkų sūrių, tokių kaip „Grana Padano“, pranešė muitinė.

Bioversija 22 02 02

Ji paskelbė vaizdo įrašą, kuriame matyti krūvą dėžių uoliai uostinėjantis šuo. Pareigūnui jas atidarius paaiškėjo, jog jose – apskritos sūrio pakuotės. Iš paviešintų nuotraukų matyti, kad konteineriuose taip pat buvo tirpios kavos, šokoladinių sausainių ir indų ploviklio.

Rusija 2014 metais uždraudė daugelio šviežių maisto produktų didmeninį importą iš Europos Sąjungos. Tai buvo atsakas į ES sankcijas Rusijai dėl šios veiksmų Ukrainoje, įskaitant Krymo aneksiją.

Muitinės suorganizuotoje operacijoje taip pat dalyvavo Federalinės saugumo tarnybos (FSB) pareigūnai, sakoma muitinės pranešime. Šiuo metu ieškomi kontrabandą bandę pergabenti asmenys.

Rusijos pieno produktų asociacija sakė, kad nuo 2013 iki 2018 metų šalies sūrio gamybos apimtys išaugo trečdaliu. Prie to prisidėjo išnykusi Europos gamintojų konkurencija. Tačiau dideliais kiekiais Rusijoje gaminamas sūris dažnai būna prastos kokybės, o amatininkų sūriai – labai brangūs.

AFP-BNS inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar ganote melžiamas karves?
Visos apklausos