Basf 2024 04 19 A1 Basf 2024 04 19 m1
Maistas
„Grybai LT“ pripažinta geriausia ekologinės gamybos įmone

Širvintos. Už vietinių žaliavų perdirbimą, produktų inovatyvumą ir unikalumą, eksporto mastą, ekologinės gamybos skatinimą ir įmonės socialinę atsakomybę Širvintose veikianti bendrovė „Grybai LT“ pripažinta geriausia ekologinės gamybos įmone.

Moderniame fabrike gaminamas platus konservuotų daržovių ir grybų, vartojimui paruoštų sriubų bei kitų pakuotų ekologiškų maisto produktų asortimentas.

„Mums svarbu užtikrinti ne tik tai, kad produktai būtų švarūs ir kokybiški, bet ir tai, kad ši produkcija būtų prieinama Lietuvos bei užsienio vartotojams”, – sako kooperatinės bendrovės „Grybai LT“ vadovas Marijus Bakas.

Bioversija 2024 04 15 m7

„AUGA group“ yra didžiausia Europoje vertikaliai integruota ekologiško maisto bendrovė, ekologiškos produkcijos gamybos modelį diegianti nuo 2015 metų.

Fabrike gamybos procesai yra visiškai automatizuoti

Naudodama nuosavus ir užsakomuosius gamybinius pajėgumus, iš savo užaugintų žaliavų bendrovė gamina platų ekologiškų produktų asortimentą galutiniams vartotojams bei tiekia rinkai žaliavinius produktus. Daugiau nei 70 proc. visos produkcijos yra eksportuojama į 37 pasaulio valstybes.

Geriausių ekologinės gamybos įmonių konkursas vyksta kasmet, jį rengia Žemės ūkio ministerija kartu su VšĮ  „Tatulos programa“. Šiemet konkurso vertinimui atrinkta 10 pagal ekologinės gamybos reikalavimus sertifikuotų įmonių. Antros vietos laimėtoja tapo bendrovė „Du Medu“, trečios  - „Allive  Europe“. 

MŪ inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Ko tikitės iš šiųmečio pasėlių deklaravimo?
  Visos apklausos