Basf 22 10 17 Egles sanatorija 2022 11 01
Maistas
ES uždraudė importuoti paukštieną iš Rusijos

Maskva. Europos Sąjunga dėl paukščių gripo protrūkių Rusijoje uždraudė iš šios šalies importuoti paukštieną ir jos produktus, pranešė Rusijos veterinarijos ir fitosanitarijos tarnyba („Rosselchoznadzor“).

Anot pranešimo, Europos Komisijos Sveikatos apsaugos ir maisto produktų saugumo generalinis direktoratas laikinai uždraudė termiškai neapdorotos paukštienos ir jos pusgaminių, taip pat bet kokių produktų, kurių sudėtyje yra paukštienos, įvežimą iš Rusijos į ES.

Toks draudimas taikomas visiems Rusijos paukštininkystės produkcijos tiekėjams. 18-ai buvo suteikti leidimai eksportuoti į ES.

Bioversija 22 08 31

Rusijoje paukščių gripo protrūkiai neseniai užregistruoti Kursko, Orelio, Rostovo, Samaros srityse, Čiuvašijoje ir kai kuriuose kituose šalies regionuose.

Praėjusiais metais pirmą kartą Lietuvos istorijoje buvo nustatytas žmonėms nepavojingas paukščių gripas – nuo šios ligos nugaišo gulbė. Iš viso per metus buvo nustatyti 5 gripo atvejai, bet visi jie buvo laukinėje gamtoje.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/zemes-ukis/vmvt-vadovas-pauksciu-gripo-pavojus-sumazejo-313-981186?copied

„Interfax“-BNS inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija