Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Veterinarija
Vyriausybė paskyrė Audronę Mikalauskienę VMVT vadove
Asociatyvi manoūkis.lt nuotr.

Vilnius. Vyriausybė Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) laikiną vadovę Audronę Mikalauskienę trečiadienį paskyrė nuolatine įstaigos direktore.  

Premjerė Ingrida Šimonytė sako, kad ji rinkosi iš dviejų kandidatų.  

„Buvusiam vadovui pasitraukus iš pareigų dėl susijusių su STT pareikštais įtarimais situacijos, kurį laiką gerbiama Audronė vadovavo institucijai laikinai.

Bioversija 2024 07 09 m7

Buvo paskelbtas konkursas, (...) man pateiktos dvi kandidatūros, iš kurių pasirinkau gerbiamą Audronę ir atitinkamai ji patikrinta, pateiktos užklausos visoms institucijoms, kurioms priklauso, gauti atsakymai. Dabar Vyriausybei teikiama tvirtinti ją nuolatine vadove, nes Vyriausybė dėl to priima sprendimą“, – posėdyje sakė I. Šimonytė. 

Į pareigas A. Mikalauskienė skiriama 5 metų kadencijai. Ji darbą padės spalio 27 dieną.

Naujoji VMVT vadovė Audronė Mikalauskienė sako, kad artimiausias jos tikslas – įgyvendinti Tarnybos reformą.

„Karjerą Tarnyboje pradėjau nuo eilinio specialisto, ką tik baigusi studijas, todėl Tarnybą gerai žinau iš vidaus, pažįstu jos žmones ir tikrai matau, kad pokytis jai reikalingas“, – Vyriausybės posėdyje sakė A. Mikalauskienė. 

„Artimiausi mano tikslai – Tarnybos reformos įgyvendinimas. Tikiu, kad reforma tikrai prisidės prie efektyvesnės, skaidresnės, teisingesnės Tarnybos veiklos“, – kalbėjo ji. 

Pasak A. Mikalauskienės, taip pat būtina peržiūrėti ir tobulinti veiklos procesus, juos skaitmenizuoti, kad būtų efektyviau išnaudojami valstybės tarnybos resursai, būtų teikiamos efektyvesnės paslaugos.

„Vienas iš mano prioritetų – darbuotojų ugdymas, kas, manau, irgi svarbu, kad Tarnyba būtų stipri ir atspari aplinkos veiksniams. Nepaisant visų sunkumų, kurie manęs laukia, tikiu, kad kelionė su Tarnyba bus turininga ir įdomi kartu“, – sakė naujoji įstaigos vadovė.

Tarnyba nuolatinio vadovo neturi nuo praėjusių metų lapkričio, kai Vyriausybė atleido korupcija įtariamą Mantą Staškevičių.

Šaltinis: BNS
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024
Setupad-desktop-po tekstu

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
Visos apklausos