Basf 22 10 17 Egles sanatorija 2022 12 01
Veterinarija
Galima gauti paramos ūkinių gyvūnų įsigijimui

Vilnius. Nuo šiandien, liepos 13 d., kiaulių laikytojai, dėl afrikinio kiaulių maro atsisakę šių gyvūnų auginimo, gali teikti paraiškas gauti de minimis pagalbą ūkiniams gyvūnams įsigyti.

Pareiškėjams atlyginama iki 90 proc., bet ne daugiau kaip 2 tūkst. Eur vienam pareiškėjui, kitų, išskyrus  kiaules, ūkinių gyvūnų įsigijimo išlaidų per 4 metus. Tinkamos finansuoti išlaidos turi būti patirtos nuo 2019 m. lapkričio 1 d. ir (arba) einamaisiais metais.

Paraiškų teikimo laikotarpiu pareiškėjas gali teikti vieną paraišką, bet ne daugiau kaip keturias paraiškas per 4 metus, jei neviršijama didžiausia nurodyta paramos suma.

Bioversija 22 08 31

Pareiškėjai turi kreiptis į savivaldybės administraciją pagal fizinio asmens gyvenamąją vietą arba juridinio asmens buveinės adresą ir pateikti reikiamus dokumentus.

Pretenduoti į paramą gali tie augintojai, kurie iki paraiškos pateikimo dienos laikė nuo 1 iki 100 tinkamai registruotų bei suženklintų kiaulių ir vykdydami VMVT nurodymus jas paskerdė. Parama gali būti teikiama ir tiems augintojams, kurie patys atsisakė auginti kiaules jas visas išskersdami ar nugaišindami

Gaudamas tokią pagalbą, nuo jos skyrimo dienos pareiškėjas įsipareigoja ketverius metus nelaikyti kiaulių, o įsigytus kitus ūkinius gyvūnus privalo ženklinti ir registruota numatyta tvarka.

Iš viso tokiai pagalbai skiriama 200 tūkst. Eur. Paraiškos renkamos iki rugpjūčio 31 d.

ŽŪM, MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija