Basf 22 09 27 22 10 03 Lytagra
Gyvenimas toks...
Teismas konfiskavo neprižiūrimus gyvulius

Marijampolė. Ūkininkui teismas skyrė baudą dėl žiauraus elgesio su gyvūnais ir jų kankinimo bei nutarė konfiskuoti 15 jo laikytų gyvulių.

Marijampolės apylinkės teismas, išnagrinėjęs Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) kreipimąsi dėl žiauriomis sąlygomis laikytų galvijų konfiskavimo iš Marijampolės r. gyvenančio jų savininko, pripažino asmenį kaltu ir skyrė jam baudą dėl žiauraus elgesio su gyvūnais ir jų kankinimo bei nutarė konfiskuoti 15 jo laikytų gyvulių.

VMVT kreipėsi į teismą po to, kai 2019 m. vasario mėnesį šiame ūkyje buvo nustatyta, kad galvijai laikomi netinkamomis sąlygomis, apgriuvusiuose statiniuose, nepakankamai šeriami ir girdomi, pašarai supeliję, o laikymo patalpos – nemėžiamos. Taip pat nustatyta galvijų ženklinimo, registravimo ir kt. pažeidimų. Po patikrinimo VMVT priėmė sprendimą nedelsiant paimti galvijus iš netinkamų laikymo sąlygų. Galvijai buvo perduoti gyvūnų globėju, kuris užtikrina laikinąją globą ir prižiūri galvijus.

Bioversija 22 08 31

Galvijų laikytojas ir ankstesniais metais buvo baustas už galvijų ženklinimo ir registravimo pažeidimus, netinkamą kritusių galvijų tvarkymą, galvijų gerovės pažeidimus, tačiau nesiėmė jokių veiksmų, kad padėtis ūkyje gerėtų.

Teismo sprendimą gyvulių laikytojas dar gali apskųsti, tam numatytas 20 dienų terminas.

VMVT inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Kas turėtų sudaryti planuojamo steigti Melioracijos fondo lėšas?
Visos apklausos