Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Gyvenimas toks...
Sudie, Lina In memoriam

Šis rytas atnešė žinią apie skaudžią netektį – po ilgos ir sunkios ligos mirė mūsų kolegė dizainerė ir fotografė Lina Mockevičienė (1974–2023).

„Mano ūkio“ redakcijoje Lina dirbo 25-erius metus. Atėjusi trečiaisiais žurnalo gyvavimo metais, ji greitai perprato leidybos subtilybes, augo profesionaliai ir tobulėjo, o kartu su ja augo „Mano ūkis“, gimė kiti leidiniai.

Linai buvo būdingas įgimtas kūrybiškumas, ji nesitenkino paprastais sprendimais, ieškojo alternatyvų ir naujovių, jai buvo įdomu naujos sritys ir savęs atradimo galimybės. Taip Linos rankose atsirado profesionalus fotoaparatas. Su juo aplankyta ne vienas šimtas Lietuvos ūkių ir žemės ūkio įmonių, dar daugiau renginių, lauko dienų, parodų.

Bioversija 2024 07 09 m7

Tūkstančiuose Linos Mockevičienės kadrų liko užfiksuota mūsų kaimo ir žemės ūkio pastarųjų dviejų dešimtmečių raida, mūsų kaimo žmonės, kuriems kolegė jautė ypatingą pagarbą.

Lina buvo tikra fotografė metraštininkė, jos įamžinti vaizdai sugulė į daugybę „Mano ūkio“ žurnalo puslapių, papildė mūsų herojų šeimų nuotraukų archyvus.

Kaip fotografijos Meistrė, pati Lina visada likdavo nepastebima, nors mokėjo prieiti prie fotografuojamų herojų, juos pakalbinti, atpalaiduoti. Negalėjai nepastebėti jos paprastumo, nuoširdumo, principingumo, atjautos, kolegiškumo.

Nuoširdžią užuojautą dėl netekties reiškiame vyrui Aidui, dukrai Miglai, tėveliams, broliams ir artimiesiems.

„Mano ūkio“ redakcija

Šaltinis: manoūkis.lt inf.
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024
Setupad-desktop-po tekstu

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
Visos apklausos