Basf a1 17 10 23 Basf m1 17 10 23
Gyvenimas toks...
Prie K. Navicko komandos prisijungė du viceministrai

Vilnius. Darbą žemės ūkio ministro Kęstučio Navicko komandoje pradeda du nauji viceministrai – Paulius Astrauskas ir Egidijus Giedraitis, praneša Žemės ūkio ministerija.

Paulius Astrauskas kuruos tvarios žemės ūkio gamybos ir maisto pramonės sektorių, o Egidijus Giedraitis bus atsakingas už Europos Sąjungos reikalų ir paramos politikos bei tarptautinių reikalų ir eksporto skatinimo sritis.  

P. Astrauskas – agronomijos mokslų doktorantas, agrobiotechnologijų magistras, žemės ūkyje dirbantis daugiau nei dešimt metų. 2016–2020 m. jis vadovavo UAB „Groward“ žemės ūkio padaliniui, prieš tai buvo žemės ūkio veikla užsiimančios AB „Agrowill Group“ gamybos vadovas, žemės ūkio bendrovės „Želsvelė“ ūkio vadovas. Jis taip pat buvo ūkininkus vienijančios organizacijos Žemės ūkio rūmų Žemės ūkio technologijų skyriaus vedėjas.

Bioversija 23 09 01 m7

E. Giedraitis nuo 1993 m. ūkininkauja savo augalininkystės ūkyje, nuo 2012 m. iki šiol dirbo žemės ūkio kooperatyvo „Aruodai“ direktoriumi, iki 2005 m. vadovavo Lietuvos ūkininkų sąjungos Jurbarko skyriui, 2004–2020 m. pirmininkavo vietos veiklos grupei (VVG) „Nemunas“, yra Lietuvos VVG tinklo steigėjas, buvo valdybos narys ir VVG tinklo pirmininkas. Jis taip pat yra ilgametis Jurbarko rajono savivaldybės tarybos narys, 2009–2012 m. – šio rajono vicemeras, Lietuvos ūkininkų sąjungos Jurbarko skyriaus pirmininkas.

Žemės ūkio ministras K. Navickas teigia tikintis, kad toks komandos atnaujinimas ūkininkais praktikais sustiprins dialogą su ūkininkų bendruomene.

Prieš savaitę, gruodžio 2 d., iš pareigų pasitraukė viceministras Paulius Lukševičius, tuomet pranešta, kad tokie pokyčiai įvyko dėl asmeninių priežasčių.

Parengta: pagal ŽŪM inf.
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Ar tenkina išmokų avansai?
  Visos apklausos