Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Gyvenimas toks...
Prie Kryžkalnio – netikėta traktorių spūstis
Ūkininko M. Puidoko nuotr.

Vilnius / Kryžkalnis. Netikėti gedimai ar toliau kunkuliuojantis žemdirbių pyktis? Penktadienį popiet ūkininkas Martynas Puidokas socialinio tinklo paskyroje pasidalijo vaizdu – Kryžkalnio žiede susigrūdo traktoriai, o dėl to formuojasi automobilių spūstys.

Kaip M. Puidokas telefonu pasakojo portalui manoūkis.lt, šiuo metu apie dešimt traktorių yra išskirstyti policijos po skirtingas vietas, pareigūnai užsirašo vairuotojų duomenis ir pan.

Jo užfiksuotame vaizde matyti kaip traktoriai, kai kurie su prikabintais padargais, stovi žiede, o keliuose, įvažiavimuose į žiedą formuojasi kamščiai. Vėliau, atvažiavus policijai, technika lėtai pajuda. Visą vaizdo įrašą galima pamatyti M. Puidoko soc. tinklo paskyroje čia.

Bioversija 2024 07 09 m7

„Važiavau pro šalį, žiūriu – daug traktorių. Sakau, greičiausiai, ūkininkai. Jei ūkininkai – savi žmonės, reikia sustoti, pafilmuoti, kas čia vyksta. Man tokia nuojauta, kad čia yra reakcija į vakarykštį mitingą, kai premjerė nesiteikė ateiti į mitingą, o laukė savo kabinete. Taip pat – į Vyriausybės neveiksnumą, neįgalumą ir tyčiojimąsi. Visa loginė seka tą rodo“, – situaciją komentavo M. Puidokas.

Savo socialinio tinklo paskyroje jis taip pat teigė, kad tai – tikėtina žemdirbių reakcija į paskutinius įvykius ir „žemės ūkio politiką, kuri spjauna į veidą“. Jis teigė, kad ūkininkai yra davę daugybę pasiūlymų, tačiau į juos neatsižvelgiama, tad galbūt tai padės.

Portalui manoūkis.lt M. Puidokas teigė šiuo metu neturintis duomenų, kad panašūs žemės ūkio technikos judėjimai ar sustojimai būtų kitose šalies vietose, bet neatmetė galimybės, kad taip gali nutikti.

„Man atrodo, kad paskutiniu metu labai išbrango detalės ir tokių gedimai žieduose vis dažniau pasitaikys...“ – svarstė M. Puidokas.

Šaltinis: manoūkis.lt inf.
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024
Setupad-desktop-po tekstu

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
Visos apklausos