Basf m1 2024 06 14
Gyvenimas toks...
Portalas manoūkis.lt – kitoks, bet tas pats

Kaunas. Nuolatiniai manoūkis.lt lankytojai spėjo pastebėti atsinaujinusį svetainės veidą, o nuo šiandien manoūkis.lt startuoja kaip informacinis-edukacinis portalas. Naujienos, žinios ir edukacija – trys branduoliai, generuojantys mūsų informacinį lauką.

Svetainė manoūkis.lt, žurnalas „Mano ūkis“ ir edukacinė interneto svetainė agroakademija.lt – trys savarankiški ramsčiai, kuriais pagrįsta ši informacinė sinergija, atverianti daugiau galimybių ūkininkams, agroverslui, mokslininkams, specialistams ir visiems, susijusiems su agrariniu sektoriumi.

Šias naujas galimybes kuria struktūriniai, funkciniai ir turinio pokyčiai, skirti suteikti daugiau ir išsamesnės informacijos aktualiais, rūpimais klausimais, sudaryti didesnes pasirinkimo galimybes.

Bioversija 2024 04 26 m7

Skaitytojams, kurie nori gilinti žinias, plačiai atsivėrė žurnalo „Mano ūkis“ archyvas ir galimybė nemokamai pasiekti jo turinį nuo 2003 metų.

Įsigyti naujausius ir einamųjų metų žurnalo numerius, o taip pat užsiprenumeruoti žurnalą ateinantiems metams įdiegta internetinės bankininkystės funkcija (bank link) – populiarus internetinio atsiskaitymo būdas, kai mokėjimas vykdomas pirkėjui prisijungiant per internetinę bankininkystę.

Atnaujinome ne tik publikacijų komentavimo galimybę, bet ir komentavimo politiką. Siekdami užtikrinti žodžio laisvės ir atsakomybės dermę, komentavimo erdvę suteikiame registruotiems lankytojams. Esame tikri, kad tai padės telkti manoūkis.lt bendruomenę ir ją stiprinti.

Atnaujintame portale verslas ras daugiau ir įvairesnių galimybių informuoti apie savo prekes ir paslaugas.

Prie bendros informacinės erdvės darniai prisijungusi agroakademija.lt - edukacinė interneto svetainė žemdirbiams, kurioje publikuojama praktinė informacija padeda pelningai ir saugojant aplinką plėtoti savo verslą.

Agroakademija.lt straipsniuose ir vaizdo reportažuose – naujausios agroverslo idėjos, gerieji ūkininkavimo pavyzdžiai ir aktualijos.

Manoūkis.lt – pirmoji žemės ūkio sektoriaus naujienų svetainė, įkurta 2003 m. spalį. Pastarieji technologiniai atnaujinimai atspindi ne tik simbolinę jos brandą (18 metų!), bet ir sustiprėjusį, per tuos metus neatpažįstamai pasikeitusį Lietuvos agrarinį sektorių bei augančius sektoriaus dalyvių kokybiškos informacijos poreikius.

Mūsų informacinio-edukacinio portalo kokybę užtikrina operatyvios, nešališkos ir išsamios agronaujienos, specialistų, praktikų, konsultantų, mokslininkų parengtos ir profesionaliai suredaguotos publikacijos, patyrusių žurnalistų straipsniai, profesionaliai parengta vaizdinė informacija.

Šaltinis: MŪ
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
  Visos apklausos