Dimedium 22 05 01 Dimedium 22 05 01
Gyvenimas toks...
Ministerija ieško naujo „Ekoagros“ vadovo

Vilnius. Žemės ūkio ministerija pradėjo ieškoti naujo už ekologiškų ūkių bei gamintojų sertifikavimą ir kontrolę atsakingos viešosios įstaigos „Ekoagros" vadovo, nes jai iki šiol vadovavęs „darbietis" Antanas Makarevičius buvo atleistas.

Ministerija A. Makarevičių iš vadovo pareigų atleisti nusprendė sausio viduryje, tačiau jis susirgo ir oficialiai bus atleistas, kai jam baigsis nedarbingumas. Žemės ūkio viceministras Rolandas Taraškevičius BNS teigė, jog A. Makarevičius atleistas, nes prarado pasitikėjimą.

„Jis (atleistas - BNS) de facto taip, bet de jure - ne. Jis serga, o įsakymas dėl atleidimo jau įteiktas. Kai pasveiks ir sugrįš, bus atleistas. Jis yra netekęs pasitikėjimo", - tvirtino R. Taraškevičius.

Anot jo, tokia situacija dėl A. Makarevičiaus netrukdė naujo vadovo konkurso paskelbimui.

Ministerija „Ekoagros" vadovo pradėjo ieškoti trečiadienį. Paraiškų laukiama iki kovo 6 dienos.

Buvęs Kauno rajono vicemeras Antanas Makarevičius „Ekoagros" vadovu buvo paskirtas 2014 metais, kai ministerijai vadovavo Darbo partijos deleguoti ministrai. Tai nebuvo vienintelė įstaiga, kur vadovaujamas pareigas gavo „darbiečiai", tačiau tuometinis premjeras Algirdas Butkevičius tikino, jog tame nemato problemų.

A. Makarevičius per savivaldos rinkimus 2015 metais buvo pažeidęs draudimą papirkti rinkėjus ar rinkimų teisę turinčius asmenis. Savo kaltės A.Makarevičius nepripažino, nors paties dovanų dalijimo fakto neneigė.

Žemės ūkio ministerija jau yra atleidusi Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT), Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) ir Žuvininkystės tarnybos vadovus.

BNS, MŪ inf.

Bioversija 22 02 02

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ką manote apie rengiamą interpeliaciją žemės ūkio ministrui Kęstučiui Navickui?
Visos apklausos