Basf 2024 04 24 A1 Basf 2024 04 24 m1
Gyvenimas toks...
Melžimo įrangos gamintoja skyrė paramą kovai su COVID-19

Kaunas. Inovatyvios melžimo įrangos gamintoja „DeLaval“ kartu su bendrovėmis „Tetra Pak“ ir „ Sidel“ skyrė 10 tūkst. eurų Lietuvos sveikatos mokslų universitetui. Lėšos bus panaudojamos sveikatos priežiūros sistemai prisidėti prie pandemijos suvaldymo.

Šios lėšos sudaro dalį visų neseniai įmonių grupės „Tetra Laval Group“ paaukotų 10 mln. eurų, skirtų pasaulinei kovai su COVID-19.

„COVID-19 protrūkis visame pasaulyje atnešė iki tol neregėtų iššūkių į kiekvieno iš mūsų kasdienybę. Vis dar labai nerimaujame dėl tų, kuriuos spėjo paliesti pandemija.

Bioversija 2024 04 26 m7

Esame labai dėkingi savo darbuotojams, klientams ir partneriams už jų pastangas ir indėlį šiuo sudėtingu laikotarpiu. Taip pat pasižadame visomis išgalėmis prisidėti prie Vyriausybės, pramonės ir bendruomeninių pastangų kovojant su šia lygių neturinčia situacija“, rašoma bendrovės „DeLaval“ pranešime.

„DeLaval“ veikla yra paremta inovacijomis, įmonė gamina ir tiekia pasaulyje pirmaujančią melžimo įrangą bei sprendimus pienininkyste besiverčiantiems ūkininkams, kad jie galėtų „su mažiau padaryti daugiau“.

Įmonės veikia daugiau kaip 100 pasaulio rinkų, joje dirba apie 4500  specialistų.

Parengta bendradarbiaujant su „DeLaval“

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kokio senumo traktorių turite ūkyje?
  Visos apklausos