Basf a1 08 12 23 Basf m1 08 12 23
Gyvenimas toks...
„Mano ūkiui“ – apdovanojimas už novatoriškumą

Vilnius, gruodžio 19 d. Ketvirtadienį sostinėje vykusių iškilmingų žiniasklaidos apdovanojimų už didžiausią kūrybiškumą, progresą ir inovacijas žiniasklaidoje „NMedia 2008” viena iš statulėlių iškeliavo į Kauną. „Mano ūkis“ paskelbtas nugalėtoju spaudos kategorijoje už novatoriškų kūrybinių idėjų ir technologijų panaudojimą žiniasklaidoje.

Už šių metų gruodžio mėnesio „Mano ūkio“ numerį, išleistą ne tik su įprastiniais – spausdintais straipsniais, bet ir su įgarsintais kompaktinėje plokštelėje, atsiėmusi apdovanojimą vyriausioji redaktorė Danguolė Skarbalienė teigė, kad ieškoti naujų idėjų įpareigoja auditorija. „Pirmiausia sveikiname mūsų skaitytojus, nes jie yra mūsų puikusis variklis. Mes stengiamės neatsilikti nuo kuriančiųjų modernius ūkius“, - sakė D. Skarbalienė. Įteikiant apdovanojimą buvo atkreiptas dėmesys, kad redakcija novatoriškų sprendimų ieško ne tik žurnale, bet ir interneto svetainėje.

Konkursą jau antrus metus rengia Lietuvos žurnalistų sąjunga, Nacionalinė žurnalistų kūrėjo asociacija ir kompanija „Nokia Lietuva“. Žurnalistai ir žiniasklaidos priemonės varžėsi dviejose priemonėse: už žurnalisto novatorišką kūrybinį sprendimą bei už novatoriškų kūrybinių idėjų ir technologijų panaudojimą žiniasklaidoje. Apdovanojimai įteikti spaudos, radijo, televizijos bei interneto kategorijose. Išrinktas ir „Novatoriškiausias metų žurnalistas 2008”.

Bioversija 23 09 01 m7

Vakaro metu kalbėjusi vertinimo komisijos narė Vilniaus Universiteto docentė dr. Audronė Nugaraitė sakė, kad komisijai nelengva buvo išrinkti geriausius ir verčiausius apdovanojimo. Šiemet nominantus taip pat vertino doc. dr. Auksė Balčytienė, Skirmantas Valiulis, režisierius Arūnas Matelis, fotografas Jonas Staselis, fotografas Marius Jovaiša, „Nokia Lietuva“ atstovė Raivara Šemetulskytė, Lietuvos žurnalistų sąjungos ir Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos pirmininkas Dainius Radzevičius, vieno populiariausių tinklaraščių „Žudyk reklamą“ autorius Arnoldas Rogoznyj.

MŪ inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Ar tenkina išmokų avansai?
  Visos apklausos