Basf 22 10 17 Egles sanatorija 2022 12 01
Gyvenimas toks...
A. Lukašenka nuėmė savo arbūzų ir bulvių derlių

Minskas. Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka praėjusią savaitę prisijungė prie derliaus nuėmimo jo asmeniniame sklype. Valstybės vadovo spaudos tarnyba išplatino pranešimą apie sovietmečio leninines talkas primenantį renginį.

„Prezidentiniame sklype auginamos kelių veislių bulvės. Tą dieną buvo nuimtas visas bulvių derlius, bulvės iškart buvo išrūšiuotos“, - teigiama pranešime.

Jame pažymima, jog nepaisant gana sausringos vasaros, bulvių prezidento sklype užderėjo solidžiai - 1,5 hektaro plote jų surinkta 60 tonų.

Bioversija 22 08 31

„Pradžiugino ir arbūzai, kuriems baltarusiškai vasarai nebūdingos kelios savaitės kaitros atsiėjo tik į naudą - pagerėjo skonis ir aromatas. Tuo Aleksandras Lukašenka ir jo pagalbininkai galėjo įsitikinti vietoje, per trumpas derliaus rinkimo pertraukėles“, - skelbia Baltarusijos prezidentūros spaudos tarnyba.

Baltarusijos televizijos reportažas apie derliaus nuėmimą A. Lukašenkos darže šalia jo namų

Anot pranešimo, arbūzų nuo 1,6 hektaro tądien surinkta 42 tonos.

„Toks derlius nuimtas tik viename dirbamos žemės lauke šalia prezidento sodybos - žemės ūkio darbai ten artimiausiomis dienomis bus tęsiami“, - reziumuojama pranešime.

„Interfax“-BNS inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija