Basf A1 12 09 23 Basf 2023 09 08 m1
Gyvenimas toks...
Lietuvos ūkininkų sąjunga turi naują vadovą

Kaunas. Lietuvos ūkininkų sąjungos (LŪS) nariai, pirmadienio popietę susirinkę į nuotoliniu būdu vykusį rinkiminį suvažiavimą, išsirinko naują vadovą. Juo tapo Šiaulių krašto ūkininkų sąjungos pirmininkas Raimundas Juknevičius.

Kandidatais į Sąjungos pirmininkus išplėstiniame LŪS prezidiumo posėdyje, vykusiame 2020 m. rugsėjo 14 d., buvo patvirtinti tuometis vadovas Jonas Talmantas ir vicepirmininkas R. Juknevičius. Tačiau 2021 m. kovo 29 d. išplėstiniame nuotoliniame LŪS prezidiumo posėdyje J. Talmantas savo kandidatūrą atsiėmė ir rinkimuose atsisakė dalyvauti. Todėl kandidatu į naujojo LŪS vadovo pareigas liko tik R. Juknevičius.  

LŪS informuoja, kad suvažiavimo dieną buvo gauti 38 išankstinio balsavimo biuleteniai iš 41 nario. Už R. Juknevičių balsavo 35 nariai.

Bioversija 23 09 01 m7

Nuotoliniame LŪS suvažiavime iš 8 kandidatų taip pat buvo renkami 4 vicepirmininkai. Jais tapo Kupiškio r. ūkininkas Zigmantas Aleksandravičius, Radviliškio r. ūkininkas Ignas Hofmanas, Plungės r. ūkininkas Marijus Kaktys ir Ignalinos r. ūkininkė Marijona Lukaševičienė.

J. Talmantas LŪS vadovavo nuo 2008 m. liepos. LŪS nariai sutarė, jog kai bus galima fiziškai susitikti, bus pagerbta naujoji LŪS vadovybė su išrinktuoju pirmininku R. Juknevičiumi ir padėkota ilgamečiui jos vadovui J. Talmantui.

53 metų R. Juknevičius ūkininkauti pradėjo 2001 m. ir šiuo metu su žmona Laima valdo per 160 ha augalininkystės ūkį. Jis - ilgametis Šiaulių krašto ūkininkų sąjungos pirmininkas, taip pat 2009 m. pabaigoje įsteigto žemės ūkio kooperatyvo „Šiaulių aruodas“ vienas iš steigėjų ir valdybos narys. 

MŪ, LŪS inf.

  Gudinas - 23 06 14
  Bayer 2023 08 21

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate saugomų teritorijų žemėlapius?
  Visos apklausos