Basf m1 2024 06 14
Gyvenimas toks...
Lietuvos kariai domisi žemės ūkio studijomis
VDU ŽŪA nuotr.

Rukla. Į atsargą išeinantiems kariams, panašiai kaip ir abiturientams, tenka priimti svarbius sprendimus dėl savo ateities. Viena iš galimų būsimos veiklos krypčių – žemės ūkis. 400 karių Rukloje supažindinti su Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje (VDU ŽŪA) atsiveriančiomis galimybėmis.

Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotasis pėstininkų batalionas liepos pradžioje išleis karius į atsargą, tad jiems artėja svarbus pasirinkimo laikas. Atsižvelgiant tai, kariai buvo supažindinti su plačios aprėpties studijų galimybėmis VDU Žemės ūkio akademijoje.

Akademijos atstovai, profesoriai pasakojo ne tik apie studijas, bet ir supažindino karius su sumaniais agrosektoriaus inžinerijos sprendimais, pateikė keletą agronomijos verslo planų, kalbėjo apie logistikos sektoriaus svarbą.

Bioversija 2024 04 26 m7

ŽŪA alumni, Jonušo Radvilos mokomojo pulko S2/3 skyriaus Mokymo metodikos ir vertinimo poskyrio viršininkas ltn. Antanas Girčys pasidalino žiniomis, įgytomis ŽŪA Miškininkystės studijose ir dar kartą patvirtino, kad VDU Žemės ūkio akademijoje įgytas auštasis išsilavinimas gali būti tvirtu pagrindu kuriantis sau ateitį.

Kariai turėjo progą įsitikinti, kad VDU Žemės ūkio akademija suteikia visas galimybes augti ir tobulėti, platus studijų programų spektras leidžia kiekvienam atrasti save dominančioje srityje, o sparti agrosektoriaus pažanga ir didėjantis kvalifikuotų specialistų poreikis suteikia šiai sričiai dar daugiau svorio.

Parengta: Pagal VDU ŽŪA inf.
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
  Visos apklausos