Dimedium 22 05 01 Dimedium 22 05 01
Gyvenimas toks...
Laikinai nušalinta Žuvininkystės tarnybos vadovė

Vilnius. Žemės ūkio ministras Bronius Markauskas praėjusios savaitės pabaigoje laikinai nušalino Žuvininkystės tarnybos direktorę Indrę Šidlauskienę kol bus baigtas jos veiklos tyrimas.

Žemės ūkio viceministras Artūras Bogdanovas BNS sakė, jog pranešimas apie laikiną nušalinimą I. Šidlauskienei buvo įteiktas pirmadienį, o jos galimai padaryto tarnybinio nusižengimo tyrimas gali užtrukti iki 2 mėnesių.

Žemės ūkio ministerija tiria, ar I. Šidlauskienė tinkamai vykdė su Žuvininkystės tarnybos pertvarka susijusius pavedimus.

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) yra pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi Žuvininkystės tarnyboje neteisėtai priimant asmenis į darbą. Dėl to Žuvininkystės tarnyba patyrė turtinę ir neturtinę žalą, galima turtinė žala siekia apie 45 tūkst. eurų, nurodo teisėsauga.

Ministerija rugsėjį pradėjo Žuvininkystės tarnybos pertvarką - pagrindiniai tarnybos skyriai iki kitų metų pradžios bus perkelti iš Vilniaus į Klaipėdą.

Žuvininkystės tarnyba išduoda leidimus žvejoti Baltijos jūroje, prižiūri žvejybą bei išduoda leidimus supirkti žuvis, išduoda žvejybos laivų liudijimus ir užsiima žuvų veisimu. Tarnyba atlieka ir žuvų ligų bei vandens tyrimus.

BNS inf.

Bioversija 22 02 02
Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar ganote melžiamas karves?
Visos apklausos