Basf A1 2024 05 28 Basf m1 2024 05 28
Gyvenimas toks...
Keičiasi „Agrochemos“ vadovas

Vilnius. Koncerno „Achemos grupė“ valdomai trąšų prekybos ir agroverslo grupei „Agrochema“ nuo praėjusių metų birželio vadovavęs Erikas Bėrontas atšauktas iš pareigų, o jį nuo trečiadienio keičia „Achemos grupės“ vystymo direktorius Mindaugas Liaukonis.

Bendrovės valdybos pirmininko Gintaro Balčiūno teigimu, nuspręsta sustiprinti agroverslo vadybą stipresne ir kompetentinga komanda.

„Naujam vadovui iškeltas uždavinys greičiau užbaigti jau pradėtus pokyčius, padidinti agroverslo įmonių grupės veiklos efektyvumą, pagerinti teikiamų paslaugų ir produktų prieinamumą žemdirbiams“, – pranešime sakė G. Balčiūnas.

Bioversija 2024 04 26 m7

M. Liaukonis yra „Achemos grupės“ vystymo direktorius, Europos trąšų gamintojų asociacijos „Fertilizers Europe“ valdybos narys, prekybos ir ekonomikos komiteto vicepirmininkas. Anksčiau ėjo Lietuvos projektų valdymo asociacijos prezidento ir valdybos pirmininko pareigas.

„Agrochemai“ E. Bėrontas vadovavo tik metus. „Pakvietėme p. Eriką Bėrontą vadovauti vienoms stipriausių rinkoje agroverslo srities bendrovėms. Vertiname jo kompetenciją, vadybinius gebėjimus ir tikimės, kad naujasis vadovas suteiks bendrovėms impulsą augti, diegti inovacijas ir geriau patenkinti klientų poreikius“, - prieš metus sakė UAB „Agrochema“ ir UAB „Agrochema plius“ valdybos pirmininkas Gintaras Balčiūnas.

Prieš metus pradėjęs eiti naujas pareigas E. Bėrontas teigė, jog laukia dideli iššūkiai. „Šioje ketvirtosios pramonės revoliucijos epochoje turime būti pažangūs, optimalūs ir efektyvūs, siūlantys kokybiškus produktus ir paslaugas mūsų ūkininkams. (...) Mano patirtis žemės ūkio ir finansų sektoriuje leis rasti gerą supratimą ir bendradarbiavimą su ūkininkais, turėsime peržvelgti strateginius bendrovių tikslus, įsivertinti kainodarą, siūlyti rinkai kokybišką ir platų lietuviškos produkcijos bei paslaugų asortimentą.“

Prieš ateidamas į „Agrochemos“ įmonių grupę, E. Bėrontas nuo 2014 m. dirbo Nacionalinės mokėjimo agentūros prie ŽŪM direktoriumi. Per tą laiką jis buvo atleistas iš šių pareigų, o vėliau į jas grąžintas.

Dar anksčiau E. Bėrontas dirbo Vilniaus savivaldybės Viešųjų pirkimų skyriaus vedėju.

BNS, MŪ inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024
  Setupad-desktop-po tekstu

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
  Visos apklausos