Basf 22 09 27 22 10 03 Lytagra
Gyvenimas toks...
Kauno rajono ūkininkai išsirinko naują vadovą

Kauno r. Vakar naujuoju Kauno r. ūkininkų sąjungos pirmininku tapo Mindaugas Maciulevičius. Taip pat išrinkta vadovybė, Sąjungos taryba, vicepirmininkai.

Paklaustas, kaip jaučiasi tapęs Kauno r. ūkininkų sąjungos vadovu, M. Maciulevičius portalui manoūkis.lt sakė, kad nuotaikos dabar atsakingos.

„Jau 13 metų sukuosi panašioje veikloje, tad kažko naujo nėra. Žinoma, užsimegs glaudesnis ryšys su ūkininkais. Gal bendromis jėgomis pavyks pasvajoti apie kooperaciją, bendrą trąšų pirkimą“, – aiškino pašnekovas.

Bioversija 22 08 31

Jo teigimu, norėtų žemdirbiams parodyti geriausius pavyzdžius, paskatinti, padrąsinti ką nors daryti. Tačiau ne kartą pabrėžė, kad galutinį sprendimą priims ūkininkai, o pats tik rodys jiems kelią.

„Žemdirbiai turi spręsti, aš galiu tik pavyzdžius pateikti. Norėtųsi, kad jaustų pridėtinę vertę ir tai, jog ūkininkų sąjunga labai svarbi. Aišku, Genutės (Genutės Staliūnienės, kuri prieš tai 10 metų vadovavo Kauno r. ūkininkų sąjungai, – red. past.) indelis labai didelis.

Džiaugiuosi, nes taryba stipri, visi jos nariai nauji, daugiausia entuziastingas ir veržlus jaunimas, iš tėvų perimantis ūkius“, – teigė M. Maciulevičius.

Jis pabrėžė, kad vicepirmininkais taip pat tapo jauni žmonės – pieno ūkį turinti Regina Galminaitė-Bernatonienė ir grūdų augintojas Arūnas Pakalnis.

Autorius: Eulalija Jonuškienė
Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Kas turėtų sudaryti planuojamo steigti Melioracijos fondo lėšas?
Visos apklausos