


Roma. Italijos vyriausybė bandys didinti gimstamumą, trečio vaiko susilaukusioms šeimoms dalindama nemokamus žemės sklypus ir beprocentes paskolas būstui.
Plačiai nuskambėjo žemės ūkio ministerijos pasiūlymas kiekvienai trečio vaiko susilaukusiai šeimai suteikti dirbamos žemės sklypą. Apie sklypų dydžius neužsimenama, pranešė „Amerikos balsas“.
Šalies valdžia tikisi, kad tai paskatins italus kurti didesnes šeimas ir padidins gimstamumą. Šiuo metu Italijos gimstamumo lygis yra mažiausias Europoje.
Planuojama, kad tėvai, kurie nuo 2019 iki 2021 metų susilauks trečiojo vaiko, dvidešimčiai metų gaus dirbamos žemės. Be to, šioms šeimoms bus skiriama beprocentė paskola iki 200 tūkst. eurų, jei šeima nuspręstų šalia gautos dirbamos žemės įsigyti savo pirmąjį būstą.
Žemės už vaikus idėja skirta susituokusioms poroms. Skelbiama, kad naująja iniciatyva norintys pasinaudoti užsieniečiai turės būti pragyvenę Italijoje bent 10 metų.
MŪ inf.
Taip pat šia tema skaitykite
-
Už netvarkingus riboženklius – baudos
2025-07-04 -
Gyvulių populiacija ES pernai toliau mažėjo
2025-06-27 -
Kantrybė išseko – traktoriai keliuose
2025-06-25
Skaitomiausios naujienos
-
Seimas nusprendė: žemės ūkio technikai draudimo apmokestinimo išimčių nebus
2025-06-17 -
Daugiamečių pievų atkurti nereikės
2025-07-03 -
Miežius kulti pradėję lenkai grūdų kainomis nesidžiaugia
2025-07-03
(0)