BASF A1 2024 06 19 Basf m1 2024 06 19
Gyvenimas toks...
Informacija apie valstybinę žemę pasiekiama lengviau
Lietuvos erdvinės informacijos portalo žemėlapis

Vilnius. Dabar galima paprasčiau sužinoti, kas yra valstybinės žemės valdytojas, kokia žemės sklypo paskirtis ar melioracinė būklė, kokiais valstybiniais plotais laikinai naudojamasi žemės ūkio veiklai vykdyti. Tam sukurtas duomenų žemėlapis.

Taip pat publikuojami erdviniai duomenys apie laisvą žemės fondą. Žemėlapį galima rasti Lietuvos erdvinės informacijos portale.

Žemėlapis konkrečiai parodo, kas valdo žemę: savivaldybės, VĮ „Turto bankas“, VĮ Valstybinių miškų urėdija, Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir kiti įstatymų nustatyti subjektai.

Bioversija 2024 04 26 m7

Čia pateikiama ir informacija apie žemės sklypų, įregistruotų Nekilnojamojo turto registre, paskirtį ir žemės plotų naudmenų rūšį.

Duomenų temą pažymėjus varnele, galima rasti informacijos apie Lietuvos miškų kadastro, apleistų žemių, žemių melioracinės būklės, saugomų teritorijų kadastro, kultūros paveldo registro duomenis, taip pat apie dirvožemių išsidėstymą, jų fizines ir agrochemines savybes bei kitas charakteristikas.

Parengta: pagal ŽŪM inf.
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
  Visos apklausos