BASF A1 2024 06 19 Basf m1 2024 06 19
Gyvenimas toks...
Į karo zoną išriedėjo parama iš Kėdainių krašto
Įmonės „Laumetris“ Ukrainai dovanotą automobilį išvairavo kolektyvo atstovai

Kėdainiai. Ūkininkų paramos Ukrainai iniciatyvos nesustoja – Kėdainių krašto ūkininkai ir žemės ūkio technikos įmonė į karo zoną išsiuntė ir automobilių.

Galingą visureigį „Mitsubishi Pajero“ Ukrainos kariuomenei padovanojo Kėdainių krašto ūkininkai Šarūnas, Arnas, Gytis ir Titas Šiušės, Aurimas Snarskis ir Egidijus Meškauskas.

Pasak Š. Šiušės, džipas yra skirtas konkrečiam Ukrainos armijos pulkui. Į Ukrainą jis iškeliavo pilnas reikalingų kovotojams daiktų – kuro, maisto ir kt.

Bioversija 2024 04 26 m7

„Automobilis turi tikslinę savo vietą ir kai kuriems žmonėms padedant ją pasieks“, – nenorėdamas labai atvirauti sakė ūkininkas.

„Sūnūs turi ryšį su kariuomene ir sužinojo, ko trūksta Ukrainos gynėjams“, – į klausimą, kaip kilo mintis paremti Ukrainos kariuomenę būtent automobiliu, atsakė Š. Šiušė.

Jau du lengvuosius automobilius Ukrainai perdavė ir bendrovės „Laumetris“ kolektyvas. Netrukus veiklos trisdešimtmetį švęsiančios žemės ūkio padargus gaminančios įmonės vadovai Kazys Čiurila ir Jonas Putna nė minutės nedvejojo, kai komandos jaunimas pasiūlė idėją – Ukrainos žmonėms perduoti bent porą automobilių.

„Tikrai negalime taikytis su tuo, kas dabar vyksta Ukrainoje. Smerkiame karą, o ukrainiečiams padedame, kuo galime. Asmeninėmis lėšomis remia ir kiekvienas mūsų komandos narys, tačiau nutarėme organizuoti ir bendrą paramą. Kai mūsų jaunimas pasakė, kad galime atsisakyti poros lengvųjų automobilių, tai vienbalsiai sutikome. Labai greitai jas nuvarėme dar paremontuoti, nors to ir nelabai reikėjo. Tiesiog paruošėme, kad jos tarnautų kiek įmanoma ilgiau ir patikimiau“, – sakė K. Čiurila. 

Automobiliai į Ukrainą išriedėjo aprūpinti kuro atsargomis, negendančių maisto produktų parūpino „Kėdainių samariečiai“. Du lengvuosius automobilius išvairavo mūsų įmonės darbuotojai. Pasak įmonės atstovo, mašinos perduotos nevyriausybinei organizacijai VšĮ „Mėlyna ir geltona“ („Blue/Yellow“).

Autorius: Vilija Mockuvienė
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024
  Setupad-desktop-po tekstu

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos