„Grąžtų“ gamyklos kontrolę iš Minsko traktorių gamyklos perėmė lietuvis
2021-09-20
Asociatyvi pixabay.com nuotr.

Raseiniai. Pramoninių grąžtų gamyklos „Grąžtai“ kontrolę iš Baltarusijos Minsko traktorių gamyklos perėmė ilgametis bendrovės finansų ir ekonomikos direktorius Artūras Jacikas, rašo „Verslo žinios“.  

2018 metais bankrutavus Raseinių rajono žemės ūkio bendrovei „Džeirana“, kuriai priklausė  „Grąžtai“, didžiausia jos kreditore tapo Minsko traktorių gamykla „Minskii traktornyi zavod“. Ji priiminėjo svarbiausius sprendimus įmonėje.

„Negalėjome normaliai vystyti gamybos, pritraukti investicijų, gauti banko paskolų, pretenduoti į ES finansavimą ir kt. Išsilaikėme tik atsidavusio kolektyvo dėka“, – vz.lt sakė A. Jacikas.

RVAC 21 09 30

92,49 proc. akcijų įsigijusio A. Jaciko teigimu, dėl investicijų stygiaus gamyba buvo sustabdyta, tačiau šiuo metu jos plėtra suinteresuoti partneriai iš Vokietijos ir Brazilijos. Vienas jų – didelis Vokietijos koncernas, kuris tiekia grąžtus pramonės įmonėms, o Brazilijos klientas yra naujas lėktuvų gamyklos filialas, kuriam reikia specialiai pagal jų brėžinius pagamintų grąžtų.

Šiuo metu įmonės administracija yra Vilniuje, o gamybos cechas – Raseiniuose. Bendrovėje dirba 23 žmonės.

BNS inf.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip motyvuojate savo ūkio darbuotojus?
Orai